Samsung Galaxy S3 salīdzinām ar Galaxy S2 un izdarām secinājumu

Samsung Galaxy.

Pavisam nesen dižojos ar savu jauno smārtiņu,  Galaxy S2. Tika veikti dažādi testi un apjūsmotas iespējas. To visu apskati mana rakstā.  Tomēr nekas nestāv uz vietas un pie manis ir nonācis jaunais Galaxy S3.

Teikšu kā ir –  man viņš patīk… paliels gan, bet nu funkcionāls un jaudīgs līdz nelabumam. Par to sīki raksta Tv ekrānu jaunā zvaigzne Krizdabs.

Atļaušos sniegt arī no sevis kādu atziņu…vēl jo vairāk ir ar ko salīdzināt, jo abi smukulīši ir uz galda un gaida kādu neitrālu atziņu.

Galaxy S3  ekrāns var dižoties ar 4,8 collām  (12,2 centimetru)… tas ir par 22% lielāks nekā modelim Galaxy S2, taču reāli tos noliekot blakus redzam, ka jaunais tālrunis nav daudz platāks par Galaxy S2.

Jaunais viedtālrunis Galaxy S3 piedāvā sejas atpazīšanas tehnoloģiju, uzlabotu balss aktivizācijas vadību un krietni jaudīgāku procesoru, kas tā lietotājiem nodrošina iespēju vienlaicīgi skatīties video un rakstīt e-pastus.

Samsung jaunākais viedtelefons aprīkots ar Google izstrādāto operētājsistēmu Android (manā gadījumā ar v 4.0.4), kā arī tas spēj uztvert acu kustību un novērst automātisko izslēgšanu, ja lietotājs skatās.

Telefona izmērs 136.6 x 70.6 x 8.6 mm to nekādīgi neļauj saukt par mazu un parocīgu telefonu, tomēr jāņem vērā, ka 4.8 collu lielu displeju nav iespējams iestrādāt mazākā korpusā. Salīdzinot ar iepriekšējo Galaxy S II modeli (125.3 x 66.1 x 8.5 mm) šis ir tikai mazliet platāks un gandrīz tik pat plāns.

Samsung Galaxy S III sver 133 gramus un tas ir mazliet vairāk nekā Galaxy S II, kas sver 116 gramus.

Galaxy S III ir piedzīvojis daudzus uzlabojumus un cik veiksmīgs ir Galaxy S II, tik veiksmīgs tagad būs Galaxy S III.
Tas ir pārāks teju visos parametros un viens no iespaidīgākajiem Android viedtālruņiem.

Samsung Galaxy S III maksā ļoti daudz un tas ir viens no jaudīgākajiem šobrīd nopērkamajiem telefoniem.

Ja cena nebaida, nav pretenziju pret korpusa uzbūvei izmantotajiem materiāliem un netracina Samsung telefoniem tik pierastais košums lietotāja saskarnē, tad pavisam droši vari pirkt šo telefonu.

Ha, ha, tā es arī izdarīju.

Pirmā sajūta pēc Samsung Galaxy S2 ir pat mazliet piesardzīga, jo pilnīgi noteikti plaukstā Galaxy S3 ir lielāks un smagāks. Vīriem ar lielu ķepu tas nebūtu traucēklis, bet mazajām sieviešu roķelēm tas jau ir milzīgs klucis.

Pilnīgi noteikti … S3 ir liels viedtelefons ar spilgti spīdīgu un slidenu aizmugurējo vāciņu.

S3 ir virspusē..

Saprotama lieta, jo lielāks ekrāns, jo labāk jutīsies interneta plašumos. Salīdzinot abus viedtelefonus var apgalvot , ka ar S3 būs redzams lielāks laukums un tātad vairāk informācijas bez lapa ritināšanas.

Ja godīgi …tad sevišķi lielu atšķirību izšķirtspējā nesaskatu. Abi ekrāni ir koši un asi.

Ja runājam par video un foto iespējām, tad no sākuma iepazīsties arSamsung Galaxy S2 iespējām … ŠEIT

Prasīsi kāpēc ?

Gluži vienkārši, ka šajā jomā abi viedtālruņi ir gluži līdzīgi. Domāju kvalitāti, kas ir ļoti laba un salīdzināma ar fotokameru vai video kameru.

Vienīgā izmaiņa būtu nobildētā foto vai video skatāmais izmērs…Galaxy S3 tas ir vairāk tendēts uz platleņķa objektīva pusi.

Varu piebilst, ka YouTube ievietotais materiāls ir HD kvalitātē, bet tomēr šo to zaudē apstrādes procesā. Video uz lielo ekrānu ir kolosāls abu viedtālruņu gadījumā.

Īsumā tas būtu viss… tagad domāju vai veikt darbības lai iegūtu pieeju visiem failiem (superuser) uz Galaxy S2 to veicu un ieguvu daudz jaunu iespēju, ko neparedz rūpnīcas iestatījumi.

Mazliet smaidam…

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top