Samsung Galaxy S2 pirmie testi un atziņas. (video,foto)

Samsung Galaxy.

Nesen padalījos ar pirmajiem iespaidiem par jaunumu , kas nonācis personiskā īpašumā Samsung Galaxy S2. Pirmā sajūsma pāri…var reālāk spriest par izlietotās naudas lietderību un Galaxy S2 atdevi,protams, no viņa es to arī gaidu.

Uzreiz teikšu, ka viss strādā zibenīgi…nekas nav uzkāries vai citādi sabremzējis. Ir uzlikti daudz dažādi pielikumi. Viens pielikums pat nopirkts…  vajadzības gadījumā ieraksta telefona sarunu un vēlāk šāda tipa ierakstus sistematizē.

Nākošais slēdziens ir, ka LMT mobilais internets ir galīgi garām, lēns un dārgs. Pirmkārt Liepājā ne visur ir 3g iespējas un visu laiku lādēt pakešu datus uzskatu par nevajadzīgu naudas izmešanu.

Risinājums…(manējais saprātīgi lietderīgais)

1.Atslēgt pakešdatnes (telefona iestatījumos)

2.Mājās vai citās vietās izmantot WiFi. Ir labs bezmaksas pielikums „WiFi Manager”, kas daudz labāk atrod tīklus (nekā oficiālā programma) , parāda to stiprumu utt.  Pie reizes nav problēmas ar iekļūšanu WiFi tīklā. 😉

3.Navigācijai izmantot jau ielādētas kartes un tas ir  klasiskais GPS nevis A-GPS, kur kartes tiek ņemtas no interneta.

Man personīgi akumulators pietiek pat vairāk, kā divas diennaktis. Starp citu vēl pagaidām neesmu lādējis ar oficiālo (komplektā) lādētāju, jo man pilnīgi pietiek uzlādes no USB.

Pieslēdzos datoram caur USB… uzreiz arī sākas uzlāde, saprotams, ka var darīt arī visu nepieciešamo ar savu telefonu. (fail-apmaiņa, foto, video).

Kas vēl ir piefiksēts…laba manta no bezmaksas pielikumiem ir „Android Assistent”, ja tas ir uzstādīts vairāk neko sistēmas apkalpošanai nevajag, jo satur vēl papildus ļoti labas 12 utilītas.

Tagad par foto un video iespējām…

Foto uzņēmumi ir fotografēti lielajā salā …tests uz sal-izturību. Samazināti līdz 1070 platumā , lai vieglāk apskatīt datorā, bet pēdējais foto uzņēmums ir oriģinālā izmērā 3624 X 2448…

Video uzņemts maksimālā izšķirtspējā caur auto stiklu (auksti plikai rokai) un tādā 1920 X 1080, HD kvalitātē ieliets YouTube.

Turpmāk vēl…

Foto lielizmēra…klikšķini lai palielinātu.

*Liels aptverošais fotogrāfijas laukums, es pat teiktu, ka līdzvērtīgi labam platleņķa objektīvam.

Tīri labi sabalansē saules apspīdētos objektus un tos, kas ēnā.

Eksperiments ar Galaxy S2  ielikto iespēju FOTOGRAFĒT  melnbalti. (ņemts pret sauli)

No tālāku objektu uzņemšanas var viegli pāriet uz tuvplāniem, jāpieskaras objektam , ko gribi  ideālā fokusā uz displeja ekrāna. Ja to neizdarīsi arī nav bēda … fokusēsies automātiski viss redzamais.

Pardon,  par paneļa putekļiem , kas ir labi redzami uzņēmumā…

Zibspuldze ieslēdzas automātiski, ja pietrūkst gaismas, bet šo opciju var atslēgt…

Lai labāk pārliecinātos, ka tiešām fokusēšanās notiek tur , kur es gribu (uz displeju pieskaras vēlamajam objektam) divi uzņēmumi caur auto lūku (aizvērtu). Pirmais fokus uz baznīcu , otrais uz auto lūkas vāka apšuvumu.(labajā stūrī)

Ir iespēja dažādos veidos pievilkt objektu, bet tā kā tas ir digitāls process man tas ne-visai, bet tomēr baudāms. Piefiksēju policistus līmējam soda kvītis.(4 X palielinājums)

Foto veikalā, sliktākos apgaismojuma apstākļos, vairāk nebildēju…uz veikala durvīm ir zīmīte, ka nedrīkst filmēt un fotografēt. (citādi šaus nost )

Lai varētu izpētīt visu pikseļu nedarbus oriģinālā lielā bilde…(oriģinālā izmērā 3624 X 2448…)

Tālāk skatāmies video HD , starp citu rezultāts man patīk…

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

6 Atziņas “Samsung Galaxy S2 pirmie testi un atziņas. (video,foto)”

 1. johaidi saka:

  Vo vels nedomaju, ka ar telefonu var veikt tik labus uzņēmumus un vēl hd video. pat neticams, mans zeipju trauks HP pat nestāv klāt.

 2. nmv saka:

  Labais !

 3. :))))) saka:

  Laba manta noteikt nopirkšu no nā kamās algas bet vai jūs nepateikyu kas labāks samsung galaxy S 2 vai samsung note

 4. piter saka:

  Domāju, ka labāks ir Samsung Galaxy S2, jo daudzi parametri ir labāki.

 5. Donis saka:

  Vai autors ir atradis iespēju veikt sērijas foto uz galxy S2? Diezgan vajadzīga fīča, taču nevaru atrast….. Kas var palīdzēt?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top