Salauztā ģitāra un lidosim stāvus.

Kanādiešu mūziķis Deivs Kerols (Dave Carroll), kurš apsūdzēja aviokompāniju „United Airlines” viņa dārgās ģitāras salaušanā, ierakstīja dziesmu par šo incidentu un izvietoja tās video versiju „You Tube”, to jau paspējuši noskatīteis 2 miljoni Yo’tubiešu un ja kāds vēl nav redzējis lūkojies…..

Zinu….  tas nav jaunums.

Nebūšu pārsteigta,  ka  esi redzējis un dzirdējis,  bet to… ka čalis ir smukulītis un labi dzied …. to gan viņam nevar ne atņemt ne salauzt.

Viņa repertuārs ir klasisks kantri, kas labi iederētos resnulīšu kovboju leģioniem pie bāra letes , kaut kur ASV dienvidos.

Atgriežoties pie salauztā mūzikas instrumenta, kas mūziķim ir līdzvērtīgs sievai vai sliktākā gadījumā …draugam 🙂 Kā tad beidzās strīds ?
Aviokompānija ‘United Airlines’ pēc lielās negatīvās publicitātes, ko viņai izkārtoja ar savām dziesmām Deivs…  nu ir sagribējusi samaksāt par salauzto ģitāru ar zaļajiem amerikāņu čaukstošajiem.

Ko tad Deivs !   Domā , ka ņēma naudu ….

NĒ !
Oficiālais Deiva paziņojums par kompensāciju , ka tā tiks izlietota ziedojumiem. (atdos nabagiem… Latvijas slengā- pingvīniem)

ECMA SWC 09 Dave Carroll

Arī šāda visnotaļ pozitīva ziņa par taisnīgumu uz šīs apgrēcīgās zemītes vēl neliek spiegt sajūsmā un sist plaukstas. Vislabākā ziņa meitenēm ir no  Latvijā  zināmās aviokompānijas “Ryanair”. To… ka  aviokompānijai ir radušās problēmas saprotu, bet to …ka tik ilgi bija jāgaida jaunais pasažieru izvietošanas veids nesaprotu. Kur vislabāk iepazīties ar puisi ?

Pareizi…sabiedriskajā transportā, kur  cieši saspiedušies stāvam …nu kā šeit neiepazīties…Kur es te tēmēju. Jā, pareizi …uzminēji. Īru lidmašīnās turpmāk būs stāvvietas, kā tramvajā.
Viņu reklāmas sauklis drīzumā varētu būt :

Jūties, kā tramvajā, jūties , kā mājās…

Lidmašīnas pēdējo rindu sēdekļus izņems un pierīkos cilpas, kur pieturēties, jo būs cieši …jo cieši jāstāv. Par to ir paziņojis kompānijas vadītājs Michael O’Leary.

Tātad ticēsim.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Salauztā ģitāra un lidosim stāvus.”

 1. hahaha saka:

  Pasažieru drošības jostas lidmašīnās ir bezjēdzīgas un avārijas gadījumā nevienu neglābs, uzskata Īrijas zemo cenu lidsabiedrības Ryanair vadītājs Maikls O’Līrijs.

  Sarunā ar Lielbritānijas laikrakstu Daily Telegraf viņš norādīja, ka tā vietā pasažieriem vajadzētu atļaut lidojuma laikā stāvēt kājās, jo lidmašīna ir nekas vairāk kā «autobuss ar spārniem».

  «Pasarg Dievs, bet, ja lidmašīna kādreiz piedzīvos avāriju, nekādas drošības jostas jūs nepasargās,» sacīja M. O’ Līrijs norādot, ka drošības jostas nav būtisks lidojuma drošības priekšnoteikumus.

  «Jums nevajag izmantot drošības jostas Londonas metro. Jūs neizmantojat drošības jostas vilcienos, kas pārvietojas ar 120 jūdzes stundā (aptuveni 190 kilometri stundā) lielu ātrumu un avārijas gadījumā jūs visi būtu beigti,» klāstīja Ryanair vadītājs.

  Patlaban Īrijas zemo cenu lidsabiedrības vadītājs cenšas pierunāt varasiestādes ļaut viņam lidmašīnās izveidot speciālas stāvvietu zonas. Biļete šādā zonā maksātu aptuveni vienu britu mārciņu. Kājās stāvētāju zona varētu atrasties lidmašīnas astes daļā un pēc tās būtu liels pieprasījums.

  «Ja jūs cilvēkiem piedāvājat sēdvietas par 25 mārciņām, bet stāvvietas – par vienu mārciņu, es varu garantēt, ka pirmās izpirks stāvvietas,» sacīja M. O’ Līrijs.

  Savukārt nolaišanās laikā kājās stāvošiem pasažieriem vajadzētu tikai stingrāk balstīties uz rokturiem un viss būtu kārtībā, uzskata M. O’ Līrijs.

  Ryanair vadītājs arī uzskata, ka lidošana vairs nav jāuzskata par luksusa pasākumu, jo pasažierus tagad interesēt tikai kā ātrāk un vienkāršāk nonākt galamērķī. «Mums vajadzētu izmantot šīs iespējas. Problēma ar aviāciju ir tāda, ka piecdesmit gadus tajā bija pilns ar cilvēkiem, kas uzskatīja ka lidošana ir brīnišķīgs seksuāls piedzīvojums; ka tas ir Džeimsam Bondam līdzīgs dzīvesveids un mēs visi lidosim pirmajā klasē. Patiesībā tas tikai ir autobuss ar spārniem,» klāstīja M. O’ Līrijs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top