Sakām ardievas lācenei Madei. (video)

 

 

Mades brīvsolis ir beidzies negaidīti sāpīgi. Līgatnes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Šteins izteicās sausi un lietišķi…

…Gadījums tiešām ir ārkārtējs. Visa Līgatne notikušo ļoti pārdzīvo.

Smagais lēmums lāceni nošaut tika nopietni izvērtēts. Komisijā piedalījās dabas speciālisti, zoologi, veterinārārsti, biologi. Lēmums tika pieņemts tāpēc, ka Mades rīcība kļuva neprognozējama.
Tā domā amatpersonas, bet mums, protams, lāčuka ir žēl… Mades pacietība izplēnēja un tā izlēma sekot savu senču aicinājumam … būt brīvai.

Lācene Made tagad drasē pa labākiem medību laukiem, pateicoties cilvēku bezatbildībai, kas ignorēja pieredzi un pēc pirmās reizes turpināja „gan jau kaut kā, gan jau būs labi” , un sanāca tiešām „ labi”, jo neviens nevainīgs, izņemot dzīvnieku, kas tāds ir pēc definīcijas, necieta.

Tiešām žēl Mades !

Viens no pēdējiem iemūžinātajiem video, kur Made vēl priecē apmeklētājus. Video autors … Uldis Zīle.

 

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

3 komentāri par “Sakām ardievas lācenei Madei. (video)

 • uz
  Patstāvīgs links

  UN TĀ TAS NOTIEK ASV !

  Amatpersonas lāča virzienā raidīja divas devas miegazāļu. Policijas departamenta pārstāvis norādīja, ka šāds lēmums bija nepieciešams, lai novērstu dzīvnieka uzbruka draudus studentiem.

  Lācis kokā bija uzlīdis vienkārši atpūsties, pavadot tur divas stundas, norādīja aculiecinieki.

  Video iespējams redzēt lāča komisko “lidojumu” no koka uz zemē novietotajiem paklājiem, kur dzīvnieks pēc piezemēšanās vēl pāris minūtes atguvās.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *