Rozentāle sāk lobēt sev tīkamo.

Veselības ministrija Baibas Rozentāles  personā plāno aizliegt bezrecepšu medikamentus aptieku pašapkalpošanās nodaļās.
Nezin… kādēļ rodas šaubas par Veselības ministrijas iniciatīvas patiesajiem iemesliem.

Ja pieņemam, ka jaunie noteikumi nav aptieku tīklu interesēs, kuras pavisam nesen ieguldīja lielus līdzekļus, lai nodrošinātu pašapkalpošanās nodaļas, tad vienīgais, kas paliek, ir zāļu izplatītājkompānijas…
Tvnet ziņās atgādina, ka KNAB tikai nesen konstatēja interešu konfliktu. Baiba Rozentālei no 2000. līdz 2006.gadam vadīja Veselības ministrijas Imunizācijas padomi. Kā noprotat Rozentāles kundze nekautrējās dot mājienus Veselības ministrijai, kādas tieši vakcīnas valstij jāiepērk.

Viņa vienlaikus saņēma naudu arī no farmācijas kompānijas GlaxoSmithKline par lekciju lasīšanu. Pavisam netīšas sagadīšanās rezultātā GlaxoSmithKline ir viens no pasaulē lielākajiem vakcīnu ražotājiem.

KNAB lietu nesāka, jo bija iestājies noilgums. Bet tas netraucēja TP Saeimas frakcijas vadītājam Kučinskim teikt: “..mums nav kauns arī par saviem iepriekšējiem ministriem.”

Ir teiciens …Roka roku mazgā…abas baltas

Liepajas slimnica

Gribu tikai piebilst, ka ministres kundze ar lielu degsmi …jau pirmajās ministrēšanas dienās sāk lobēt sev tīkamo zāļu ražotāju intereses.

Vai tomēr nebūtu laiks savest kārtībā medicīnisko aprūpi. Šodien LR radio dzirdētā ziņa… par Liepājas slimnīcas bankrotu tuvākā mēneša laikā… nu vienkārši šokē.

Pats skumjākais, kad visas šīs manipulācijas notiek dižkrīzes laikā. Neatceros kurš no ārzemniekiem teica :

Latvijā ministri ir nekompitences un savu interešu …lobiji.

FAKTS.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top