Sajust kopību, kā saprast vai jaunais draugs ir īstais

Sajust kopību.

Drīz vai pareizāk teikt pavisam drīz būs Līgo un Jāņi ar iespējām iepazīties. Būs sēdēšana pie ugunskura, jautras izdarības un iespējams jauna iepazīšanās.

Sajust kopību, maza pamācība.

Vai ir iespējams uzreiz noteikt, vai nesen satiktais cilvēks ir “tavs”? Tiek uzskatīts, ka nē. Patiesībā ir vairākas galvenās pazīmes, kurām jums vajadzētu pievērst uzmanību.

Ja kas, tad jūs varēsiet saprast, cik ilgas būs jūsu jaunās romantiskās vai draudzības attiecības. Šeit ir tikai dažas no šīm pazīmēm, bet var noderēt, jo kāda taču tev var pateikt priekšā pareizo rīcību vai izvēles pareizību.

Vai ne tā?

Pat ja jūs uzreiz neatradāt kopīgu valodu, jūsu attiecības joprojām neattīstās saskaņā ar parasto scenāriju. Varbūt jūs to izdarījāt uzreiz, vai varbūt tas prasīja kādu laiku. Jebkurā gadījumā jūs atverat sevi šim cilvēkam kā nevienam citam.

Šķiet, ka ar viņu var runāt stundām ilgi, un joprojām nepietiek vārdu. Pat ja jūs viņu pazīstat ļoti īsu laiku, jums šķiet, ka viņš vienmēr ir bijis klāt jūsu dzīvē.

 Sajust kopību, tu jūties ērti ar viņu.

Patiesībā ir divu veidu draudzība, draugi ar kuriem patīk pavadīt laiku, bet ar kuriem nevar pilnībā atpūsties, un draugi, ar kuriem jūties ļoti ērti. Var vienkārši klusēt, atstāts ar viņiem vienatnē, godīgi pastāstīt par savām domām un jūtām, ierasties uz viņu tikšanos treniņtērpā vai saburzītā T-kreklā.

Jūs uzticaties viņiem tāpat kā sev!

 Jūs uztverat šo cilvēku kā ģimenes locekli.

Jūs jūtat ar viņu tādu pašu īpašo tuvību un saikni kā ar tuviem un mīļiem radiniekiem. Savukārt viņš pats vairāk jūtas kā tavas ģimenes loceklis, nevis vienkārši draugs.

 Sajust kopību, tu plāno savu nākotni kopā ar viņu.

Šis cilvēks iedvesmo jūs virzīties uz priekšu. Jūs abi runājat par saviem mērķiem, sapņiem un to, ko dzīve jums sagaida. Jūs zināt, ka nākotnē jums ir lemts pavadīt daudz laika kopā, jo domājat par vienu un to pašu un jums ļoti patīk visus šos plānus veidot kopā.

 Jūs redzat viens otrā labāko.

Viltus draugi bieži tevi uzslavēs, bet aiz muguras teiks visādas nejaukas lietas un izdomājumus. Taču, tie cilvēki, ar kuriem nodibinātas patiesas draudzības, tevī saskata tikai labākās īpašības, lai kādi būtu ārējie apstākļi. Viņi tic jūsu potenciālam, pieņem jūsu atvainošanos un dziļi zina, kas jūs patiesībā esat.

 Nav jāpieliek pūles, lai atkal jūs satiktos.

Jums nav pastāvīgi jāatgādina par sevi, mēģinot izdomāt, kad viņš savā grafikā var atvēlēt laiku, lai jūs varētu satikties. Kopā pavadītais laiks ir tik būtiska jūsu ikdienas sastāvdaļa, ka jautājums pat nerodas.

Tu zvani viņam, kad tev vajadzīga palīdzība.

Patiesas mīlestības un draudzības pierādījums slēpjas ne tikai tajā, ka kopā ar šo cilvēku svinēsit savu veiksmi, bet arī tajā, ka noteikti viņam piezvanīsi grūtos dzīves apstākļos.

 Sajust kopību, viņš liek jums justies, ka dzīve ir tā vērta.

Grūtākajos brīžos tu atceries viņa draudzību, un tad saproti, ka pasaule nemaz nav tik slikta vieta. Tas ir pastāvīgs atgādinājums, ka daudziem cilvēkiem šajā pasaulē ir laipnas sirdis, ka jūs esat mīlēts, ka par jums patiesi rūpējas. Dzīve ir patiesi vērtīga, jo jums ir īstais cilvēks, ar kuru kopā pārvarēt kāpumus un kritumus.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Sajust kopību, kā saprast vai jaunais draugs ir īstais”

  1. Justīne saka:

    Neko nejutu, bet apprecējos un it kā vis labi, divi bērni un savs dzīvoklītis, vīrs nedzer, bet pīpo

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top