Saeimas vēlēšanu izziņas 2010, apnicis ciest

Apnicis ciest!

Vēlēšanas ir atbildība! Arī tava!
Lai piedalītos Saeimas vēlēšanās, vēlētājam nepieciešama derīga Latvijas pilsoņa pase.

Vēlētāji Latvijā, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs nobalsot vēlēšanu iecirknī, varēs pieteikties balsošanai savā atrašanās vietā.

Ar 10.Saeimas vēlēšanām reģistrētajiem kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām, ziņām par kandidātiem un statistiku varat iepazīties sadaļā “Kandidātu saraksti, programmas”.

 • Saeimas vēlēšanām reģistrēto partiju un partiju apvienību kontaktinformācija  (61.00 KB)
 • Saeimas vēlēšanām reģistrēto partiju un partiju apvienību kandidātu sarakstu un programmu audioieraksti
 • „Vēlēšanas 2010” – uzzini, kura no partijām vai apvienībām vistuvāk atbilst Taviem uzskatiem

PARTIJU SARAKSTI UN APRAKSTS (reālās… ar domu iekļūt saeimā)

Par Labu Latviju
PCTVL
Saskaņas Centrs
Vienotība
VL-TB/LNNK
Zaļo un Zemnieku savienība
Ražots Latvijā
 • Meklēt pēc reģiona

Par aģitācijas manierēm Liepājā…

Katrs Latvijas iedzīvotājs ir ievērojis, jo tuvāk nāk vēlēšanas, jo uzmācīgākas kļūst politiskās reklāmas. Kandidātu sejas manāmas gan uz milzu plakātiem, gan sabiedriskā transporta līdzekļiem un citur.

Ieskatam Liepājas reklāmu kampaņu seja…

Apnicis ciest

Apnicis ciest

Lielākie un dārgākie reklāmu plakāti…aizņem pusi mājas fasādi….labāk būtu iedevis to izniekoto naudu bērneļiem  no plakāta.

Apnicis ciest

Ieaudzis nezālēs un tāda nesakoptības sajūta…Vai ne Barčas kundze ???

Apnicis ciest

Lai jūs visus trīs vadātu piekabē… un jūsu novēlējums… tikt vadātam piekabē…arī paliek ar JUMS

Apnicis ciest

Uz izteiksmīgās fasādes fona teikt, ka viss būs labi …

Apnicis ciest

Kas tik nav jāizcieš reklāmas stabam…gan uzpļauj, gan suņi apčurā…bet varbūt ir iemesls ?

Apnicis ciest

Kas ir kas … būt vai nebūt…??? Ar šādiem jautājumiem nomokās Kosakas kundze , kas ar visu savu būtību ir draugos tikai ar cittautiešiem.

***

Jāatzīmē, ka nospiedošā vairākumā ir krieviskās un pro-krieviskās partiju reklāmas…laikam jau jūtas nedroši, ka cenšas ieskalot savus uzskatus tiem…kam nav savas galvas uz pleciem.

Līdz šodienai diezgan lojāli izturējos pret ‘Sakaņas Centra’ varēšanu atrasties reitingu topā, bet lūk jaunums…

Latviski savos izdevumos sola vienu , bet krieviski citu…nu tas vēl tā…bet ir ‘rozīnītes’ kas mani tracina

No krieviskās versijas:

Iesaka veciem cilvēkiem braukt uz Īriju un citām ES valstīm, lai pelnīt aizbraukušie bērni viņus uztur no saviem soc.maksājumiem.
Nikolajs Kobanovs, no ‘Saskaņas Centra’ noliedz Latvijas okupācijas aktu…tātad sanāk, ka mūsu vecvecmāmiņas un vecvectēvi paši ir aizbraukuši uz sibīriju lai tur nomirtu (okupācija taču nav bijusi)

Klaja ņirgāšanās par Latviju un par Tevi… un tā ir partija, kas cer uz latviešu vēlētāju balsīm.

Apnicis ciest

Nezinu , ko Apinis ir saražojis, bet lombarda tuvums…kaut kā tā….ne visai 

Viela pārdomām ….

Internetā, lasot komentārus, mati ceļas stāvus par tautas aprobežotību – ventspilnieks ir labs tāpēc, ka dalās ar tautu?!

Cilvēkam nozog 100LS, atdod atpakaļ 1santīmu un viņš ir labs. Puķkopis ir labs tāpēc, ka gudrs?!

Man personīgi ir pilnīgi vienalga, kas man nozaga maku – man nozaga naudu, un man pie kājas, vai to izdarīja kāds pamatskolnieks, vai cilvēks ar zinātnisku grādu – mani apzaga, pie tam regulāri, un tas ir fakts, pēc kura es vērtēju personību.

Ar baņķieriem ir tikpat smieklīgi – bankas esot jāatbalsta, jo tad varēsim saņemt kredītus. Cilvēks redz, ka viņa rads, draugs vai paziņa nezina, kā izkļūt no parādu verdzības, bet kā nozombēts grib līst tai pašā murdā.

Ir pāris veidu, kā efektīvi varētu izmainīt šo situāciju – par vienu es jau rakstīju (mani par to sauca uz Drošības policiju), otrs ir: mest vēlēšanu urnās tukšas aploksnes vai sabojātus biļetenus. Varas mafijas fiziska iznīcināšana gan būt visātrākais, lētākais un efektīvākais līdzeklis.

Var, protams, meklēt ,,pareizo” partiju, par kuru atdot savu balsi. Bet šādā variantā būtu jābūt pārliecībai, ka tā veiks šādus pasākumus:

1. Ieviesīs visaptverošu ,,O” deklarāciju. Tas vajadzīgs kaut vai tāpēc, ka pašreizējiem deputātu kandidātiem kopumā ir tik milzīgas parādsaistības, ka nāksies ņemt vēl vienu kredītu Latvijas gada budžeta apmērā.

2. Izmainīs vēlēšanu likumu, lai katrs deputāts atbildētu par sastrādāto – atbildētu likuma priekšā ar savu mantu un brīvību.

3. Ieviesīs likumu, pēc kura bankas vairs nevarēs ,,uzpūst” naudu – piemēram, banka izsniedza kredītu 100000Ls apmērā un kā ķīlu pieņēma dzīvokli. Kredīta neatmaksās gadījumā banka savāc šo ķīlā ielikto dzīvokli, un aizņēmējs bankai vairs neko nav parādā.

4. Vēlētājam ir jābūt pārliecībai, ka viņa izvēlētā partija ieviesīs arī saprātīgu un taisnīgu nodokļu politiku. Piemēram, nekustamā īpašuma nodoklis – sistēmai jābūt apmēram šādai:

Pilnu rakstu un citas POLITISKAS PĀRDOMAS PIE  :  krizdabz.lv

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

11 Atziņas “Saeimas vēlēšanu izziņas 2010, apnicis ciest”

 1. jojo saka:

  Viss iet un aiziet tālumā un sākas viss no gala

 2. ddd saka:

  Paldies

 3. liepa saka:

  Man patika kā šodien apollo teica Sipeniece:
  «Reizēm vēl skumīgi un – es pat teiktu – reizēm arī noziedzīgi. Es uzskatu, ka aktieri un sportisti, kas sēž Saeimā, nodara lielāku postu nekā tie, kuri domā, ka ir politiķi, nekā tie, kuri tiek ievēlēti no pašvaldībām,» norādīja pazīstamā šovu vadītāja, piemetinot, ka «labs aktieris, kas iesēžas Saeimā, apzog tautu, jo viņš tajā brīdī nav savā profesijā, kurā varētu izdarīt daudz ko interesantu, dot cilvēkiem daudz lielāku labumu, uzrunādams viņus kā aktieris».

  Aktieri, sportisti,mūziķi ir mēbeles saeimā par kuriem mēs muļķīši balsojam

 4. nuģid saka:

  Lielākais vairākums šausmīgi mīl Dombrovski, ģībst no Krrrristovska saldajiem vārdu plūdiem, vai cer uz Ēlertes u.c. jaunpienācēju mesiānismu. Man tas liekas tikai normāli, jo ja jau reiz par Zīgerista kungu nobalsoja absolūtais vairākums, tad šai liekuļu komandai pat vēl ir drusku jāpiestrādā, lai tiktu pie tik augstiem % kā viņš.

 5. NEO saka:

  Tā nu es darīšu ;

 6. gatis S saka:

  Iesim uz vēlēšanām un balsosim pārdomāti!
  Paskati uz viņiem ŠETAN

 7. Ērikonkulis saka:

  PĀRDOMAS PAR KO BALSOT

  Arī 10.Saeimas vēlēšanās būtu balsojis par TP (šajā gadījumā Par Labu LATVIJU ), ja vien šī partija nebūtu aizrāvusies ar savu un sev pietuvināto jautājumu risināšanu uz pārējo valsts iedzīvotāju rēķina, kā rezultātā vispasaules ekonomisko krīzi mēs izjūtam visskarbāk, vai tuvu tam. Otrkārt neviens netraucēja šīs Saeimas laikā sākt vērst visu uz labo pusi, nevis izstāties no valdības un skatīties, kā citi visus šos mēslus savāks un vienlaicīgi apdirst – cik slikti tie tur vada valsti.

  Par ko tad man balsot? Sākšu ar to, ka par tām partijām, kurām reāli nespīd iekļūt Saeimā nav nozīmes, jo tad mana balss tiktu nezin kam. Turklāt neredzu nevienu nopietnu, perspektīvu spēku no tām partijām (personālijām), kuras visticamāk neiekļūs Saeimā. Kas tad atliek?

  PCTVL – Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” – te pat nav par ko spriest.

  Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” – iespējams būtu jāizmēģina, kā mūžīgi opozīcijā esošais politiskais spēks, lai pierāda, ka ir spējīgi arī darīt, nevis tikai runāt. Tomēr šādi eksperimenti var slikti beigties. Jā es par vienlīdzību starp Latvijā dzīvojošajiem, bet ielu pārdēvēšanu, otru valsts valodu un dažādas citas tamlīdzīgas lietas es nevēlētos piedzīvot. Turklāt Urbanovičs neko sakarīgu par savu iespējamo valdīšanu tā arī nav pateicis. Tādi maza bērna šļupsti par to, ka viņš neko nezin un nevar plānot, jo Dombrovskis viņu apbižo, slēpjot informāciju par valsts stāvokli.

  Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” – diezgan sakarīga apvienība, izņemot dažus bļāvējus un kādu murmulētāju. Arī Raivis Dzintars no “Visu Latvijai!” tā neko, (šim, tam nepiekrītu, bet tas tā). Tomēr viņi pārāk nopietni spēlētāji jau laikam nekad nebūs un nav bijuši. Valdībās pastāvīgi, bet mēs sūdos.

  Zaļo un Zemnieku savienība – šie ir mācējuši izdzīvot visos laikos un arī tagad izdzīvos. Kā teiktu krievi – ne zivs, ne gaļa. Neskatoties uz visu, iespējams nav sliktākais variants, ja īpaši neiespringst uz batjkām, Emšiem ar portfeļiem un vēl viena otra “talantiem”. Kā jau iepriekšējie (“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”) valdībās pastāvīgi, bet mēs joprojām sūdos.

  Partiju apvienība “Par Labu Latviju” – par TP es jau paspriedelēju, bet LPP/LC gribētos ticēt (īpaši Šleseram, tā mauc, ka maz neliekas), bet NEVARU. Bija jāpaliek valdībā un jāstrādā, nevis jāņem vagu (slēpti, vai neslēpti). Bērziņš (LC) vispār šķiet aizrāvies pūpēdis un, kā teica kāds prezidents, – viņš ir zaudējis manu uzticību. Pats galvenais – arī visi šie, izņemot pieslējušās reģionālās partijas, ir bijuši pie varas un ko? Nu neko – sūdos.

  Apvienība VIENOTĪBA – kā mani tricināja „Jaunais laiks” ar visu savu māžošanos baznīcā, Repše vien ko vērts, Dombrovska lēmumi un partijas kopumā man bija nepieņemami (pārsvarā) Āboltiņa bija galīgi garām, kur nu vēl visādas kantānes un tamlīdzīgi, un arī citādi neko viņos sakarīgu nesaskatīju. Bet tas bija līdz viņi iesaistījās 9.Saeimas valdībā. Repše vairs īpaši nelecās un uz nākamo Saeimu nekandidē, Dombrovskis atrodas uz zemes un strādā (kā nu var un pagaidām māk, bet cenšas), Āboltiņa arī beidzot politiski nobriedusi. Vienmēr ir tricinājis vispārējo frāžu lietotājs Kristovskis (vēl no IeM laikiem), nu jau no “Pilsoniskās savienības”. Štokenbergs (“Sabiedrība citai politikai”) ir melnais zirdziņš, tad jau redzēs.

  Man šis balsojums būs no sērijas – izvēlies mazāko ļaunumu un tādējādi es balsošu par apvienību VIENOTĪBA un pamatā tādēļ, ka viņi, respektīvi, „Jaunais laiks” nenobijās, uzņēmās atbildību un strādāja, nevis stāvēja maliņā un vaukšķēja. Turklāt viņi nesola lielas pārmērības labklājības ziņā. Attiecībā par debess mannas solītājiem (ar ķīseļa krastiem) jāsaka, kur tad jūs bijāt visus šos 20 gadus, kuru laikā mēs no šiem labumiem faktiski neko neesama guvuši. Ja nezināt, tad es varu pateikt – jūs pamatā bijāt pie varas un ap to. Tikai viena problēma – nokļūstot pie varas skatījums uz to, kā tautai jādzīvo krasi mainās.

  Paredzu, ka 10.Saeimā valdību veidos koalīcija no apvienības VIENOTĪBA, Zaļo un Zemnieku savienība un Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un tas mani pagaidām apmierina, bet tad jau redzēs.

  Žēl, ka TP un LPP/LC nespēja sevi reabilitēt. Jādomā, ka tas viņiem izdosies ar reāliem darbiem un, kas zina, kā vēl būs, iespējams pat 10.Saeimā. Varbūt brīnumi tomēr notiek un cilvēki spēj mainīties?

  Brīnumiem ticot, tiekamies 10.Saeimas vēlēšanās.

 8. sisī'admin saka:

  par vienotību

 9. latvietis saka:

  Par Raivi, tas sitīs krievus no PCTVL

 10. Amen saka:

  2010.gada 2.oktobrī tu nokniebsies, piecelsies, pabrokastosi, paņemsi no atvilktnes pasi un aiziesi uz tuvāko vēlēšanu iecirkni izpildīt savu vienīgo, svarīgāko pilsoņa un latvieša pienākumu pret savu valsti. Amen.

 11. apriebies saka:

  Kas tad ies vēlēt, jo pēc «The Economist» datiem katru gadu Latviju pamet 30 tūkstoši latviešu.

  SAPROTAT KATRU GADU

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top