Russia Today, saimnieko Latvijas televīzijā, kā savās mājās

 

 

Cik zīmīgi, Russia Today, saimnieko Latvijas televīzijā!

Russia Today sniedzis no Latvijas Televīzijas ziņu dienesta studijas Latvijai apmelojošu Tv interviju

Intervijas pamatmērķis bija kritizēt Latvijas ārpolitiku, NATO spēku klātbūtni Baltijas valstīs. Latvijas attieksmi pret etniskajām minoritātēm, ko diļrunīgi sniedza bijušais ārlietu ministrs Jānis Jurkāns.

No LTV pārstāves skaidrojuma izriet, ka vainojams ir kāds ”LTV darbinieks”, no kura esot pieprasīti paskaidrojumi. LTV ir veikusi notikušā apstākļu skaidrošanu, un no atbildīgā LTV darbinieka ir pieprasīts paskaidrojums.

Sabiedriskais medijs veikšot pasākumus, lai nākotnē šādas situācijas vairs neatkārtotos.

MELI!
Russia Today

Lai ko tādu dabūtu cauri jebkurā televīzijā nepieciešams iesaistīt veselu virkni tehnisko un administratīvo dienestu.
TĀTAD par to zināja daudzi.

LTV vadība un domāju, ka arī valde atbalsta Latvijai naidīgu programmu translēšanu no savas studijas. Neiet runa par Jurkāna interviju, kā faktu. Runa par to, ka tāda propagandas mašīna, kā Russia Today mierīgi darbojas telpās, ko atmaksā Latvijas Valsts

Gribu redzēt vai tiešām nesekos jūtams sods par visatļautību un kaitniecību Latvijas interesēm. Es jau nerunāju par kauna traipu Latvijai par šāda veida translāciju.

ATGĀDINU. Latvijas Televīzija ir valstij piederoša televīzija, to finansē Latvijas Valsts!

KAUNS! Interesanti par cik Jūdas grašiem LTV pārdevās?

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Russia Today, saimnieko Latvijas televīzijā, kā savās mājās”

 1. AAA saka:

  Aivars Znotins:
  Atbilde DAŽIEM ,kas neraksta par rakstu : Nav runa par to ko drīkst teikt,ko neteikt,runa ir par to,ka KURŠ KATRS NEVAR BEZ TV VADĪBAS ZIŅAS IENĀKT LATVIJAS TELEVĪZIJĀ UN SNIEGT JEBKURAM INTERVIJAS ! Ja “raša tudej” grib intervēt vienalga ko – šai gadījumā -Jurkānu,TAD lai atbrauc uz Latviju ar savu kameru,savu intervētāju uzaicina Jurkānu uz interviju – nosēdina kaut vai pie “uzvaras-okupācijas “pieminekļa un intervē kā krieviski saka NA ZDOROVJE !!!

 2. k saka:

  Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdē nākamnedēļ tiks runāts par Latvijas Televīzijas studijas izmantošanu Krievijas televīzijas kanāla “Russia Today” vajadzībām.

 3. VDD no tautas saka:

  Valsts drošības dienests (VDD) šobrīd skaidro apstākļus saistībā ar pagājušā nedēļā no Latvijas Televīzijas (LTV) studijas pārraidīto interviju Kremļa medijam “Russia Today”

 4. ll saka:

  Lato Lapsa uzdod jautajumus LTV:

  1) kādi iekšējie normatīvie akti nosaka trešo personu iespējas izmantot savām vajadzībām VSIA Latvijas televīzija resursus, tostarp ziņu studiju un ar to saistīto darbinieku pakalpojumus? Atbildei pievienojiet šo normatīvo aktu kopijas.

  2) kāda ir procedūra, atbilstoši kurai trešās personas var izmantot šos resursus? Ar kuriem VSIA Latvijas Televīzija darbiniekiem (vārds, uzvārds, amats) šāda izmantošana tiek saskaņota?

  3) vai par šādiem resursu izmantošanas gadījumiem tiek informēta VSIA Latvijas televīzija valde? Ja jā, kāda ir šīs informēšanas kārtība? Ja nē, kādu iemeslu dēļ VSIA Latvijas televīzija valde ir noteikusi, ka tā nevēlas tikt informēta par šādiem gadījumiem?

  4) kad tieši (datums, laiks) un kādā tieši formā VSIA Latvijas televīzija 2019. gada martā tika informēta par Krievijā bāzētā TV kanāla Russia Today (RT) vēlmi izmantot savām vajadzībām Latvijas televīzijas ziņu studiju? Kuras VSIA Latvijas televīzijas amatpersonas (vārds, uzvārds, ieņemamais amats) par to tika informētas?

  5) kuras tieši VSIA Latvijas televīzijas amatpersonas (vārds, uzvārds, ieņemamais amats) pieņēma lēmumu par atļaujas sniegšanu šādai izmantošanai? Vai šis lēmums tika saskaņots ar VSIA Latvijas televīzija valdi? Ja nē, kādu iemeslu dēļ ne?

  6) vai VSIA Latvijas televīzija saņēma samaksu par šo pakalpojumu sniegšanu? Vai pakalpojumu sniegšanā iesaistītie VSIA Latvijas televīzija darbinieki saņēma samaksu par šo pakalpojumu sniegšanu? Ja jā, kādas bija šīs samaksas summas? Ja nē, kādu iemeslu dēļ ne?

  7) kurš VSIA Latvijas televīzija darbinieks (vārds, uzvārds, amats) pieteica caurlaides RT darbiniekiem un intervējamajai personai – Jānim Jurkānam?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top