Rūgst nemiers Valstī

Pārsteidzoši daudz gandrīz 72 procenti aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ekonomisko situāciju valstī vērtē kritiski. Ap 60 procentu respondentu uzskata, ka viņu ģimenes finansiālā situācija ir palikusi bez izmaiņām vai ir uzlabojusies.

Ttikpat daudz aptaujā pauduši, ka kredītu atmaksa nerada kādas būtiskas problēmas, savukārt kredīta atmaksāšana rada problēmas gandrīz 40 procentiem no visiem kredītņēmējiem.

Manuprāt, tas ir pārlieku liels skaits cilvēku, kas dzīvo finansiālā diskomfortā.

Lielveikalu tīkla “Maxima” pasūtītais pētījums savukārt rāda noskaņojumu visās trijās Baltijas valstīs. Baltieši ir nobažījušies par savas dzīves kvalitātes pazemināšanos.

To norādījusi gandrīz puse aptaujāto Latvijā. Kā ietaupīt? Visvairāk cilvēku gandrīz trešdaļa respondentu ir gatavi pirmām kārtām atteikties no izpriecām, 17 procentu ikdienas patēriņā samazinās dārgo preču īpatsvaru, 16 procentu pirks mazāk drēbju un 14 procentu retāk ieturēsies restorānos un maltīti gatavos paši.

Ja salīdzina visu triju valstu iedzīvotāju domas, tad mēs esam pesimistiskāki nekā igauņi, bet lietuvieši dažās pozīcijās ir vēl skarbāki par mums.

Rūgst nemiers Valstī


Un visbeidzot. Jaunākais “DnB NORD Latvijas barometrs” rāda tikai 4 procenti Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka mūsu valsts ekonomiskais stāvoklis ir labs.

Kā gan lai nedzimtu vispārēja tautas neapmierinātība ar situāciju valstī?

piter

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas saistoši un ieteicami citiem lasītājiem! Tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki. IZGLĪTĪBĀ IR SPĒKS!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *