Rožu laukums uzziedēs Ģimenes dienā

Liepājas Latviešu biedrības nams jau ceturto gadu Rožu laukumā organizē daudzveidīgu stādu parādi

 

“Pavasaris ziedos”.

Tā kā stādu tirgus iepriekšējos gados guva lielu liepājnieku un pilsētas viesu atsaucību, tad, turpinot tradīciju, šogad pavasara stādu parāde norisināsies:

Sestdien, 15. maijā pie Liepājas Latviešu biedrības nama no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Šogad ziema pārsteidza mūs ar ļoti zemām gaisa temperatūrām, saimniecībās un daiļdārzos izsaluši vairāki augi un stādījumi, tādēļ stādu un ziedu audzētāji pašaizliedzīgi ir izaudzējuši bagātīgu un daudzveidīgu ražu.
Pasākuma laikā daiļdārzu un mazdārziņu cienītājus ar daudzgadīgu stādāmo materiālu iepriecinās Latvijas lielākās stādaudzētavas, tādas kā

SIA „Grobiņas ziedi”, ZS „Bērziņi”, ZS „Īve”, SIA “Ar B Agro” un daudz citas, kā arī individuālās dārzniecības.

Dalībnieki uz stādu tirgu ieradīsies no visdažādākajām Latvijas vietām – Liepājas rajona, Rīgas, Tukuma, Baldones, Valmieras un pat Salaspils.

Afisa 15.05. www

Stādu tirgū jūs izvēlei būs ziemciešu, vīteņaugu, ziedošo krūmu, daudzveidīgu rožu un viengadīgo augu stādi, augststumbru rozes, rododendri, dekoratīvie lapu krūmi, augļu koku stādi un pat ūdensrozes. Augi piemēroti mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Varēsiet iegādāties arī dārza melleņu un dārza dzērveņu stādus.

Uz pavasara ziedu un stādu parādi ir uzaicināti arī amatnieki un meistari, kuru sortimentā ir plašs dārza dizaina preču klāsts. Ģimenes dienai veltītajā stādu tirgū apmeklētājiem šogad tiek piedāvāta unikāla iespēja iegādāties profesionālas strūklaku tehnoloģijas, dekoratīvo dīķu aprīkojumu un biškopības inventāru.

Uz tikšanos krāsainajā un ziedošajā stādu parādē „Pavasaris ziedos” 15. maijā!

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *