Robots sāk pārvaldīt cietumus, būs pārmaiņas

Robots.

Nezinu un ja godīgi pat negribu zināt, kā uz šo jaunumu reaģē cietumnieki vai tautas valodā „zeki”, bet viņu vienmuļajā dzīvē būs pārmaiņas.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Varu gan nomierinat vietējos Latvijas „zekus” jaunumi sāksies ar Korejas cietumiem, bet kā zināms viss jaunais iepatīkas arī vietējiem cietumu uzraugiem.

Kā gan nepatiks!

Tagad Korejas cietuma uzraugi vairs neveic apgaitas un viņiem nav jākontaktējas ar cietumniekiem : to visu paveic robots vai vienkāršāk …RoboCops.

Viņš veic apgaitas un seko līdzi visam , kas notiek kamerās. Vēl vairāk…viņš atpazīst situācijas, piemēram, kad cietumnieks ir uztraukts vai gatavojas bēgšanai.

Robots analīzē cietumnieku psiholoģisko stāvokli.

Jā, pēc viņu kustībām, mīmikas un citam pazīmēm, kas ļauj novērst pašnāvības mēģinājumus un agresijas izpausmes.

Tātad… visnotaļ labs palīgs kārtības uzturēšanai cietumā. Jāpiezīmē, ka uzraugi visu vēro ar RoboCops kamerām savos monitoros un var dot norādījumus robotam par tālāko rīcību.

Robots

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!