Riteņbraucējs, kas notiek uz ceļa vai what happens on the road

Riteņbraucējs pārkāpj satiksmes noteikumus.

Neko jaunu jau nepateicu. Zināms fakts, ka tā tas notiek, bet ir maza cerība kaut ko labot, šajā visatļautības un truluma zampā. Gribu ieskaidrot, ja kāds neiebrauc par ko es šeit cepos, riteņbraucējs ir tāds pats satiksmes dalībnieks, kā es ar auto.

Tātad, veselais saprāts diktē, riteņbraucējs nav svētā govs no Indijas eposa. Viņiem ir jāievēro satiksmes noteikumi. Bez izņēmumiem un atsaucēm uz garīgo minimālo prāta atlikumu.

Kas notiek uz ceļa?

What happens on the road? Что происходит на дороге?

Ceļu satiksmes negadījumos velosipēdistiem ir diezgan liels risks tikt ievainotiem. Papildu faktori, kas izraisa šīs avārijas, joprojām ir pareizi jāapzinās.

Riteņbraucējiem jāievēro luksoforu signāli un apstāšanās zīmes, kā arī jāmāk, droši iebraukt krustojumos.
Braukšanas laikā bērniem ir jālieto ķivere.

Domāju, ka noskatoties video Tev kļūs skaidrs, kāpēc es tā satraucos. Ja kādi vai kādas neizprot latviešu valodas ērtumu un tiesiskumu latviešu ziņu lentā, dodu īsus skaidrojumus kādam saprotamā valodā.

riteņbraucējs

VIDEO raksta beigās!

Cyclists violate traffic rules.

Cyclists have a rather high risk of being injured in traffic accidents. Contributing factors leading to these crashes still need to be properly understood.

Cyclists must observe traffic lights and stop signs, and must confirm that it is safe to enter intersections.
Children must wear helmets while cycling.

Велосипедисты нарушают правила дорожного движения.

Велосипедисты имеют довольно высокий риск получения травм при дорожно-транспортных происшествиях. Факторы, приводящие к этим авариям, по-прежнему должны быть правильно поняты.

Велосипедисты должны наблюдать светофоры и знаки остановки, а также должны подтвердить, что безопасно умеют пересекать перекрестки. Дети должны носить шлемы во время езды на велосипеде.

VIDEO:

Domājams, ka riteņbraucējs pārdomas savu braukšanas stilu uz pareizo pusi. Uz pusi, kas apmierina visus satiksmes dalībniekus.

Elektroskrejriteņi.

Valdība apstiprināja grozījumus Ceļu satiksmes noteikumos, kuros noteikts regulējums elektroskrejriteņiem.

Nosakot stingras prasības, kas jāievēro elektroskrejriteņu vadītājiem, lai pārvietošanās neapdraudētu pašus un citus ceļu satiksmes dalībniekus. Par to lasi ŠEIT.

Labu Dienu un drošu satiksmi!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top