Rīta kafijai laba alternatīva, īpaša un veselībai ieteicama tēja

Īpaša tēja.

Tēja par kuru tad arī gribas pastāstīt, bet visu pēc kārtas. Katrs rīts mums iesākas ar  ierasto rituālu veikšanu.

Viens no tiem ir obligātā kafijas vai tējas deva mundrumam. Kas ir tas ir?  Es neesmu citādāka un līdzinos paradumos statistikas lielajam procentam.

Ātrās uzkodas, ierastā omlete, biezpiens, bērniem pa jogurtam un obligātā rīta uzmundrinājuma tasīte. Vīram kafija, pārējiem kāda no tēju paciņām… “Lipton” un tam līdzīgie padzērieni.

Sanācis ir tā, ka gribu izstāstīt par savu mazo pieredzi . Esam pārgājuši uz vienotu rīta tasīti. Tā būs kumelīšu tējas tasīte.

Kāpēc?

No sākuma tīri nejauši, tad sāku sajust tējas labvēlīgo ietekmi. Pilnīgi nopietni! Tēja jūtami normalizē organisma vispārējo stāvokli. Tagad mēs VISI ģimenē lietojam šo brīnišķīgo tēju.

Sanāca, kā reklāmas rakstā, bet tā tas nav! Tās ir manas izjūtas un kāpēc nepadalīties ar tām! Starp citu, vīrs atteicās no kafijas un tas jau kaut ko  nozīmē. Pastāstīšu jau konkrētāk par kumelīšu tējas labajām īpašībām.

Sen zināms, ka kumelīšu tēja maigi atslābina un nomierina. Veicina kuņģa un zarnu darbību.

Stiprina organismu un nostiprina elpošanas sistēmu.

Pavisam nesen uzzināju vēl  dažas unikālas kumelīšu tējas īpašības.

Izrādās, ka tēja samazina cukura daudzumu asinīs un nomāc diabēta slimniekiem fermentu darbību, kas izraisa dažādus sarežģījumus.

Vēl vairāk!

Japānas zinātnieki uzskata, ka kumelīšu tēja ievērojami nomāc vēža šūnu augšanas iespējas.

Un pats galvenais!  Viņa no rīta uzmundrina un ir vienkārši garšīga.  Aizmirsu galveno, tā nav paciņu tēja, bet gan sažāvēti kumelīšu ziedi kuriem uzleju karstu vārītu ūdeni  un kādas piecas minūtes paturu.

Pamēģini un iepriecini savu organismu ar mazu dāvaniņu… 🙂

Labu Dienu!

 

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *