Riču ģimene dodas koncerttūrē.

 

 

Dziedošā Riču ģimene izdod savu otro studijas albumu un dodas koncerttūrē…

6. augustā plkst. 19:00 koncertestrādē „Pūt, Vējiņi!”, Liepājā grupa Riči plašākai publikai prezentēs savu otro studijas albumu.

Grupa Riči, sabiedrības ievērību guva pērn, piedaloties “Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos” un šobrīd aktīvi koncertē pa visu Latviju.

Gan jaunajā albumā, gan koncerttūrē, kopā ar Ričiem, klausītājiem būs iespējams dzirdēt un redzēt jauno dziedātāju Annu Dribas, kuru daudzi, iespējams, atceras kā  spāniski temperamentīgo “O! Kartes muzikālās akadēmijas” dalībnieci.
Par savu sadarbību ar grupu Riči Anna  saka:

“Ļoti priecājos sadarboties, mums ir izveidojusies lieliska draudzība un mūsu kopējais darbs albuma tapšanā ir lielisks piedzīvojums, ko varēšu atcerēties, kad man būs gadi – septiņdesmit…”

Vairākas no jaunajā programmā iekļautajām dziesmām klausītāji jau paspējuši iemīļot, piemēram, šobrīd radiostacijās skanošo singlu „Rudens lietus”, un, tās guvušas atsaucību šīs vasaras muzikālajā koncertuzvedumā „tas trakais Bellakorda šovs!”.

Grupas otrā koncerttūre iecerēta kā muzikāli aizraujošs ceļojums, kas ļaus klausītājiem tikties ne tikai ar latviešu, bet arī angļu, itāļu, spāņu, franču,  meksikāņu, krievu, un, protams, čigānu tautas populārajām melodijām.

Gatavojoties jaunajai koncerttūrei daudz tiek domāts par gaismām, skatuves scenogrāfiju, horeogrāfiju un tērpiem, kas viena vakara  gaitā tiks mainīti ne reizi vien, ļaujot skatītājiem novērtēt ne tikai Annai īpaši no Spānijas gādātās krāšņās kleitas, bet arī  Dailes teātra tērpu mākslinieka Andreja Fiļipova grupai Riči radītos tērpus.

Par uzveduma horeogrāfiju gadās eksotisko deju teātris Karinedance ar tā māksliniecisko vadītāju un horeogrāfi Karine, kuras mākslinieciskais izteiksmes veids pārliecina ar oriģinālām idejām un neatkārtojamu izpildījuma stilu.

Un, kā neiztrūkstoši ikvienā Riču uzstāšanās reizē, arī jaunajā koncerttūrē skatītājus aizraus humors un noteikti tiek solīta arī publikas iesaistīšana koncerta norisē!

Uz tikšanos!

Ar cieņu  mīlestību,
Riči un Anna Dribas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.