Velosipēds, jaunumi dizainā un riteņbraucēju drošība

Velosipēds.

Sāksim ar drošību. Ja esi nolēmis pārvietoties ar velosipēdu, domājams, ka esi jau nolēmis. Vēl vairāk, Tu to dari ikdienā, tad noteikti esi ne reizi vien pārdomājis, kas ar mani notiks ja neveiksmīgi nokritīšu.

Velosipēds, grozi kā gribi, piedalās satiksmē.

Iespējams, ka kāds neuzmanīgs auto mani notrieks, aizķers un traumēs! Kur vēl visādi stabi, kāds koks, kas “nepamuks” sāņus. 🙂

Lielākās aktīvu riteņbraucēju traumas, kas ir bīstamas dzīvībai ir galvas un kakla traumas. Problēma ir tajā apstāklī, ka riteņbraucēju pieņemtajā vasaras stilā nav pieņemts braukt ar masīvām ķiverēm.

Ja ir ķivere, tad tā vairāk ir domāta, matu sakārtojuma sargāšanai, nevis kam nopietnam. Taču, lielais vairums velosipēdistu iztiek bez ķiveres.

Ko tu teiktu uz ķecerīgu domu, ka vari braukt vispār bez ķiveres un būt pasargātam daudz labāk nekā ar atvieglota tipa galvas aizsargu.

Velosipēds, noskaties video un visu sapratīsi.

No video sākuma daudz runu svešā mēlē, pats sāls sākas no 5:42. Maksā padārgi, tas tā maigi izsakoties, bet ja vēlies šo visnotaļ labo drošības šalli, tad tev ŠEIT.

Velosipēds

Liepājnieku “dizaina” veidojums! Piekritīsi, dizains ir pašu roku veidots, bet kaut kas taču tur ir!

Velosipēds

Domāju, ka ievadam pietiks. Tālāk skaties video, kas jauns velosipēdu konstruktoru domu lidojumā. Dažas no idejām ir ļoti progresīvas un noteikti lietojamas ikdienā.

Pat vairāk, grūti to neredzot noraksturot ar vārdiem, tāpēc video.

Sargi sevi un Dievs Tevi sargās!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top