Remi Gaillard, Francijas lielākais un nekaunīgākais video huligāns

 

 

Tici vai netici ir sastopams arī video huligāns…Remi Gaillard.

Francijā ir viena, bet iespējams, ka vairākas, vietēja mēroga  huligāniskas personības.

Nē !

Es pat teiktu provokāciju meistari, kas neliek mieru likuma paklausīgajiem frančiem un pārējiem nejaušiem provokācijas dalībniekiem.

Vienu no šiem asprāšiem arī apspriedīsim, pareizāk viņu dēvēt tieši, huligāns – provokators.

Tā kā viņu vārdu, Remi Gaillard, mēs zinām un vietu, kur viņš uzņem savus provokatoriskos video rullīšus arī zinām…tad nu gan mīlīši esiet uzmanīgi ceļojot Francijā !

Tur tevi var izkacināt un to visu vēl uzņemt video rullītī, kā to dara kacināšanas profesionālis  Remi Gaillard.

Viņa mīļākā nodarbe ir izraisīt asas provokatīvas darbības un to visu nofilmēt, lai varētu izveidot amizantu video rullīti kuru tad aši ievieto savā mājas lapā.huligāns

Dzimis viņš  ir pagājušā gadu simta 1975. gada 7. februārī Francijā. Pirmos video klipus viņš filmēja dzimtajā pilsētā Montpellier, bet pēc tam pārcēlās uz lielo iespēju pilsētu Parīzi.

Savu fanu loku viņš ieguva, kad Francijas ek-prezidents  Žaks Širaks paspieda viņam roku un paslavēja par “lielisko” spēli futbola mačā.

Starp citu…  Remi Gaillard  nekad nav spēlējis šajā komandā pa īstam, bet vienkārši pārģērbās par komandas spēlētāju un veica savu ierasto provokāciju.

Šoreiz par godu veselam pulkam stadionā esošajiem futbola faniem, kas kā zināms ir diezgan nikna publika, bet jokus tomēr saprot …

Skaudīgs viņš nav un neceļ iebildumus, kad viņa izdarības apskata citos blogos, portālos un visvisādās citās interneta vietnēs.

Dzīve Remi Gaillard nav viegla…

Lietā tiek likta izdoma un nekaunība par kuru viņš ne vienu vien reizi ir dabūjis ar dūri pa šnobeli.  Ir gadījumi, kad viņu iesēdina cietumā, gan uz neilgu laiku, bet tomēr cietumā.

Iemeslu ir pietiekoši, jo tiek izjokoti policisti, gan neko nenojaušoši  līdzpilsoņi, kas nebūt nav priecīgi par šādām provokatoriskām Remi Gaillard darbībām, kas tiek vērstas pret viņu neaizskaramo francisko personu.

Piedāvātajā video ir savāktas Remi Gaillard „labākās” un provocējušās  izdarības divu gadu garumā.

Pilnīgi ir jāpiekrīt, ka daudzās situācijās viņš atļaujas, maigi izsakoties, ievērojami par daudz.

JĀ! PARASTA SITUĀCIJA AR VIŅA VIDEO FANTĀZIJĀM:

Tomēr šis un tas ir pieejams! JAUNĀKAIS!

Kā Jums patīk Remi Gaillard provokācijas?

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top