Reinkarnācija, mīts vai mūsdienu nemirstīgie, mums līdzās

Noskaidrosim, kas ir reinkarnācija.

Mācība par dvēseļu reinkarnāciju apgalvo, ka pēc nāves cilvēka dvēsele pārceļas kādā citā ķermenī un sāk jaunu dzīvi. Pie tam nākošais ķermenis var būt identiski līdzīgs bijušajam.

Gadās arī tā, ka līdzpilsoņi saskata slavena aktiera līdzību vecā fotogrāfijā un cenšas to pārdot par reālu amerikāņu naudiņu.
Tiek apgalvots, ka slavenība ir maskējies vampīrs vai labākajā gadījumā nemirstīgais.

Reinkarnācija, skatīsimies reālus piemērus:

Fotogrāfija tika izlikta “eBay” izsolē par vienu miljonu dolāru. Pārdevējs… Džeks Mords apgalvo, ka tā ir deviņpadsmitā gadu simta oriģināla fotogrāfija, kas apliecina Nikolasa Keidža nemirstību.

Apskati līdzību šeit

Domājams, ka to miljonu viņš nedabūja, bet interesi par aktieri vairoja. Ja par pašu fotogrāfiju, tad līdzība ir gandrīz uz visiem 100%.

Vēl viens gadījums, ko fiksējis students Entonijs Zonfrels Itālijā. Students atpūtu apvienoja ar lietderīgo un sava redzesloka paplašināšanas nolūkos apskatīja Vatikānā fresku „Kardināls ar teoloģijas labvēļiem „ (Cardinal and Theological Virtues).

Rūpīgi apskatot fresku viņš atklāja, ka Pāvests Gregors XI, (Pope Gregory IX ) ir uz mata līdzīgs Silvestram Stollone. Varētu pat teikt, ka Stollone ir pozējis, ja vien freska nebūtu izgatavota XVI gadsimta sākuma.

Fresku „Kardināls ar teoloģijas labvēļiem „ darināja Rafaels 1511 gadā.

Pārliecinies pats par līdzību…

Klasiska reinkarnācija, ne pielikt ne atņemt!

Reinkarnācija

Reinkarnācija

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top