Referendums un pārdomas par Latvijas nākotni.

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Referendums ir iepēja Tautai paust savu gribu par notiekošo Latvijā. Šodien,  pirmo reizi neatkarīgās Latvijas vēsturē notiek referendums par Saeimas atlaišanu.

Lai nodrošinātu, ka katram vēlētājam ir tikai viena balss, vēlētāja pasē izdarīs atzīmi par dalību tautas nobalsošanā. Tā kā es sevi pieskaitu pie apzinīgo Latvijas pilsoņu kontingenta…  ielieku apskatei  zīmodziņa esamību pasē.

Par referenduma iznākumu gandrīz nešaubos…šī Saeima sevi ir nomelnojusi ar pilnīgu Tautas gribas ignorēšanu. Saeimas atlaišanas gadījumā deputātu kandidātu saraksti 11.Saeimas ārkārtas vēlēšanām būs jāiesniedz no 29.jūlija līdz 18.augustam. Tad jau arī būs jaunas vēlēšanas…domājams septembra viducī.

P1040497

Par ko tad balsosim… Tauta ?

Negribu būt gudrītis politiskos jautājumos, bet atļaušos dot mazas prognozes no mūsu mazā kolektīva puses…laimisk,sana,maija,piter (niki).

1.Nevaram būt izšķērdīgi ar latviskā elektorāta balsīm un atdot tās visām mazajām partijām, jo pie Latvijas pārvaldes nama ārdurvīm ar uzliktu tuklo roķeli durvju kliņķim stāv Saskaņas Centrs ar savu krievisko elektorātu.

2.Balsojam par tām latviskajām partijām, kas varēs vienoties un veidot koalīciju, kas kopumā pārsniegtu 51 % pārstāvniecību saeimā.

3. Vienreiz nāciet pie prāta un pilnīgi izslēdziet ZZS. Zaļo un Zemnieku savienību veidojošās partijas: CP LZS, LZP. Liekulības un Lemberga kabatas partija.

4.Mēs balsosim par Zatlera Reformu Partiju vai arī ja Zatlers nepadzīs idiotus – padomniekus, kas nolēmuši mūsu mātes un tēvus pensionārus atstāt bez iztikas līdzekļiem, par Vienotību.

5.Paliek vēl pēdējā izvēle  „Visu Latvijai!” un Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK, kas kā zināms… šodien apvienojas.

Lūk arī viss, ko pašreiz varam teikt par savu nostāju . Tomēr ir maza cerība, nē pat liela, ka Zatlers varētu nokratīt no acīm vienaldzības zvīņas un nākt pretim Tautai.

Vai mēs tiešām to neesam pelnījuši ?

Labāku un taisnīgāku labumu sadali Latvijā. Tiesiskumu, kas izpaustos vienādi, gan oligarhu lietu izskatīšanā, gan Jankas simtlatnieka prasību ievērošanā. Pamatprasību ievērošanu sociālajos jautājumos. Taisnīgus nodokļus. Apstākļus, kas ļautu normāli dzīvot latviešiem savā DZIMTENĒ… LATVIJĀ.

IZLEM SAEIMAS LIKTENI ! Pie tavas dzīves vietas tuvākais vēlēšanu iecirknis… ŠEIT

 

3 komentāri par “Referendums un pārdomas par Latvijas nākotni.

 • .
  Saite

  Ne jau padomnieki būs tie, kas kādam maksās vai nemaksās pensijas. Labāk balsot par liekuļiem, kas daino, ka nauda pati no sevis uzradīsies (un, neko nedarot, visu nolaiž pakaļā), vai tiem, kas prot saskaitīt 1+1 un brīdina rīkoties jau tagad, lai mēs nepaliktu bez iztikas vecumdienās? Bet, par pārējo runājot, Jūs domājat tajās pašās vecajās sliedēs. PIemēram, rusofobija tā vietā, lai iedot krieviem kādu iemeslu uzticēties latviešiem. Turklāt gan ZRP, gan V, gan VL grupa ir tādas pašas vecā tipa “nomenklatūras” partijas, kas ir atkarīgas no sponsoriem, kāro gozēties uzņēmumu padomēs un izkārtot savējiem kādu labāku kumosu. Nevar kaut ko mainīt, neko nemainot, vēsta sena gudrība. Vecas zupas maisīšana to svaigu nepadarīs.

 • .
  Saite

  To: Pēterim Pūrītim…
  Neko pielikt ne atņemt…teikts jau pareizi. NESTRĪDOS. Tomēr jābalso būs jau septembrī un tava partija “Pēdējā partija” ar savu laimes lāčuku, kas visnotaļ man simpatizē atņems un sašķels jau tā šķidros latviskos vēlētāju spēkus.
  Diskutē, kliedz, pieprasi, bet nešķel vēlētāju izvēli.
  Taču zini, ka netiksi Saeimā.

 • .
  Saite

  Vienotība pārbaudi ar varu nav izturējusi un daļēji ir izgāzusies. Bet tas nenozīmē, ka Zatlers ir izturējis! Par viņa kļūdām mēs vēl smagi maksāsim.

  Cerams,ka SC neļaus Zatleram pensionārus iznīdēt pēc Ķīļa stratēģiskā plāna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *