‘Red Army Day Dress up Party’, vai ballīte no Karostas cietuma.

 

 

Lai atcerētos tos laikus, kad 23.februārī tika godināts stiprais dzimums jeb atzīmēta Armijas diena, klubs “Fontaine Palace” pagājušo sestdien rīkoja ballīti “Red Army Day Dress up Party”.

Ar Karostas cietuma atbalstu bija sagādātas padomju laiku formas, kurās bija tērpti visi kluba bārmeņi, viesmīles, dīdžejs un citi darbinieki.

Pasākuma rīkotāji aicināja arī apmeklētājus ievērot “Dress Code”. To lielākoties bija ņēmuši vērā vidējās paaudzes apmeklētāji, kas bija apģērbušies gan kā miliči, gan jūrnieki.

Sanākušos priecēja īsti vīrišķīga grupa – “Opus Pro”. Hārdroka apvienība ātri spēja iekustināt apmeklētājus, izpildot mazliet citādākā skanējumā savas vecās, labās dziesmas un piedāvājot iepazīties ar jaunajiem skaņdarbiem. Klausītāji mūziķu sniegumu uzņēma ļoti atsaucīgi un nevēlējās viņus laist prom no skatuves.

Inita Gūtmane

220209_armijas_diena2

sana

Man ir savākti "inčīgi" un citreiz pat mulsinoši materiāli, kas man liekas interesanti un tāpēc ar tiem dalos! Ja, Jums mani draugi un draudzenes, raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, jautri,spocīgi apburoši un par sevi pārliecināti cilvēki. LASĀM UN PRIECĀJAMIES PAR DZĪVI!

2 komentāri par “‘Red Army Day Dress up Party’, vai ballīte no Karostas cietuma.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *