Neparasta ballīte, Red Army Day Dress up Party, neatgriezies

Neparasta ballīte.

Lai atcerētos tos laikus, kad 23. februārī tika godināts stiprais dzimums jeb atzīmēta Armijas diena, klubs “Fontaine Palace” rīkoja ballīti “Red Army Day Dress up Party”.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Lai nerastos pārpratumi un izbrīnā ieplestas acis, paskaidrošu, ka neparasta ballīte notika tālajā 2009. gadā! Skatoties no šodienas realitātēm pielieku foto ar ļoti pareizu rakstu:

Neparasta ballīte

 

Tā nu tas toreiz bija un daudziem no mums tas likās normāli. Ceru, ka tas ir pagājis uz visiem laikiem- uz neatgriešanos.

Mazs ieskats marasmam no 2009. gada un neparasta ballīte, kura nedrīkst vairāk atkārtoties.

Neparasta ballīte.

Ar Karostas cietuma atbalstu bija sagādātas padomju laiku formas, kurās bija tērpti visi kluba bārmeņi, viesmīles, dīdžejs un citi darbinieki.Neparasta ballīte

Pasākuma rīkotāji aicināja arī apmeklētājus ievērot “Dress Code”. To lielākoties bija ņēmuši vērā vidējās paaudzes krievu tautības apmeklētāji, kas bija apģērbušies gan kā miliči, gan jūrnieki.

Sanākušos priecēja īsti vīrišķīga grupa – “Opus Pro”.

Hārdroka apvienība ātri spēja iekustināt apmeklētājus, izpildot mazliet citādākā skanējumā savas vecās, labās dziesmas un piedāvājot iepazīties ar jaunajiem skaņdarbiem.

Klausītāji mūziķu sniegumu uzņēma ļoti atsaucīgi un nevēlējās viņus laist prom no skatuves. Atraktīvi ģērbtie viesi un apkalpojošais personāls.

 

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

2 viedokļi par “Neparasta ballīte, Red Army Day Dress up Party, neatgriezies

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *