Re, kādi sajukuši poliči…

Kā Jūs domājat, kas notiek ar Latvijas ceļu policiju ?

Tādi dīvaini un jocīgi palikuši. Viens ‘Onka’ Liepājā apstājas un sirsnīgi smēja…. „Re, kādi sajukuši poliči, noliek apģērbtu lelli pirms krustojuma un paši apbrīno no attāluma savu veikumu, nu muļķi…”
Sākšu ar Liepājas avīzes citātu :

Tā kā vairāki autobraucēji “Kurzemes Vārdam” sūdzējušies, ka pēdējā laikā fotoradars ceļmalās tiek maskēts, apsedzot to ar aizsargkrāsas brezentu, taujājām satiksmes uzraudzības rotas komandierim, kādēļ tas tiek darīts. Viņš atzina, ka radars tiek apsegts, lai to nebūtu tik viegli pamanīt. Tāpat I. Ukstiņš neslēpa, ka radaru vienmēr pieskata policijas ekipāža. Tas drošības apsvērumu dēļ tikšot darīts arī turpmāk.

Nezinu, kā liekas Jums, bet iemesls ir viens – tikai represīvais, naudīgais. To, ka policijas uzdevums ir pieskatīt un organizēt satiksmi ar visā pasaulē pieņemamiem un cilvēciski saprotamiem līdzekļiem… Latvijā regulāri tiek piemirsts.

Kur Eiropā Jūs redzēsiet ceļu policijas ekipāžu slēpjamies no nodokļu maksātājiem (autobraucēji) krūmos ? Kur redzēsiet kuriozo foto – radaru ietērpšanu maskēšanas tīklos ?

NEKUR….

Pāris bilžu un video par šo pārspīlēto naudas pelnīšanas kāri. Kauns policijai un viņu ierobežotajai vadībai.

slepeni 2009 20sept 001f

maskejamies,
šis foto no liepājnieka ar niku gapp

uliha iela 28.septembris ietērpts, ka i ne atpazīt-idiņi

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

10 − četri =

Atgriezties uz augšu