Rallijs, Kurzeme 2016 un steidzīgais rallists

Rallijs.

Tie ir ātruma svētki. Arī šogad “Kurzeme 2016” trasē  iekļauti 14 ātruma posmi. Rallijs kopumā sastādīs 123 kilometru un tie ies cauri četriem novadiem.

Pats par sevi saprotams, ka arī Liepājas pilsētai ir atvēlēta viena no galvenajam norises vietām, kur notiks divi noslēdzošie sacensību posmi.

Pirmā ātruma posma starts tiks dots piektdien plkst.17, un rallija pirmajā dienā sportisti veiks piecus ātruma posmus Durbes, Priekules un Aizputes novadā.

Rallija “Kurzeme 2016” otrā diena sāksies plkst.10, un sestdienā braucējiem būs jāveic septiņi ātruma posmi Priekules, Aizputes un Skrundas novadā, kā arī divas reizes sacentīsies Liepājas pilsētas ātruma posmā.

Dalību rallijā “Kurzeme 2016” pieteikušas 88 ekipāžas no deviņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Somijas, Polijas, Vācijas, Austrijas un Izraēlas.

RallijsSkatītāju ceļvedis ar ātrumposmu aprakstiem pieejams mājaslapā “rallykurzeme.lv”, sadaļā “Skatītājiem”, kā arī žurnāla “Auto Bild” maija numurā.

To, ka visi sportisti steidzas un uz nebēdu, vari pārliecināties video, kur skaidri redzams pārkāpums.

Ja esi varonis trasē, tad arī ievēro ceļu satiksmes noteikumus!

Rallijs ir sporta veids drosmīgiem un zināma mērā kulturāliem braucējiem. Kā Jūs domājat,  vai šāda auto sportista rīcība ir pieļaujama?

Domāju, ka nē!

Mazliet vēl par pašu ralliju, “LDz Cargo” ātrumposms Padonē ir jaunums rallija “Kurzeme” trasē, kura sākuma daļā pēc vairāku līkumu sērijas seko grants viadukts pāri dzelzceļam.

Kopumā sacensību pirmajā dienā sportistiem būs jāveic pieci ātruma posmi 54 kilometru kopgarumā, tostarp sportisti būs redzami arī leģendārajā Vecpilī ar startu no baznīcas.

Kā arī ātruma posmu, kurā Baltiņu ceļš savienos klasiskos Vecpils un Tebras ātruma posmus. Padones un Vecpils ātrumaposmus sportisti veiks pa divām reizēm.

Lai Veicas!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *