Putu disko šovs

Vērienīgs putu disko šovs Liepājā!

Pagājušā gada viennozīmīgi apmeklētākā brīvdabas elektroniskās deju mūzikas pasākumu sērija – “FOAM KINGDOM 2010” putu karaliste beidzot arī Liepājā – 20.augustā koncertestrādē “Pūt, Vējiņi!”.

Daudz putu un dīdžeju, vairākas deju zonas, inovatīvi tehniskie risinājumi, paraugdemonstrējumi, spilgti mirkļi, pozitīvas emocijas un daudz daudz smaidīgu cilvēku – arī Tu!

Putu ballītes vēl arvien ir viens no pieprasītākajiem un tūristu iemīļotākajiem izklaides veidiem silto zemju kūrortos. Saulainā Itālija, klubu mekā Ibiza, Maiami, Arābu Emirāti, Ēģipte – tie ir tikai daži paradīzes nostūri zemes virsū, kam ir lemts tas baudīt gandrīz visa gada garumā!

Kapēc jābrauc tik tālu, ja ir tepat?

Arī šogad organizatori ir parūpējušies par to, lai “FOAM KINGDOM 2010” kļūtu par šīs vasaras galveno piedzīvojumu! Lielā “Rockstar” skatuve ir putu karalistes galvenais elements.

Koncertestrāde „Pūt, Vējiņi!” tiks aprīkota ar atbilstoši kvalitatīvu un jaudīgu skaņas sistēmu, vairākām putu mašīnām, lielāko putu lielgabalu Austrumeiropā, kā arī lielizmēra video ekrāniem.
Uz tās uzstāsies elektroniskās deju mūzikas dīdžeji – pats [Ex] da Bass (viņš arī lielgabala operators), Trakais Mārtiņš un Beatax jeb īpašais karalistes trio kā arī Rihards Zauska. Pacilāts garastāvoklis prātam, sirdij un ķermenim ir garantēts!

“European Hit Radio” deju zonā svaigākos Eiropas topu grāvējus uzspēlēs dīdžeji un radio personības Mārtiņš Kreilis un Ikazz, bet trešajā – “Latviešu Radio” deju zonā – neatkarīgās Latvijas hīti kopā ar dīdžeju Richy un Saldo Valdi.

Par putu karalistei atbilstošu vizuālo noformējumu kopā ar pasākuma dekoratoru komandu gādās “ILLEGAL DJ TEAM RIGA” vizualizāciju meistari – vīdžejs Pe Joke un LJ Lightboy.

Ieejas maksa:
22:00 – 00:00 Ls 4, //// 00:00 – 02:00 Ls 5, vēlāk dārgāk.

.

Video no FOAM KINGDOM atklāšanas Talsos!

Ja gribi pačivināt ŠEIT

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top