Psiholoģiski efektīvs modinātājs, pēc obligātās pulksteņu grozīšanas

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Modinātājs miegamicēm, guļavām un sliņķiem.

Kas tad negrib no rītiem pavaļoties un kādu minūtīti pēc modinātāja zvana vēl pagulēt.

Parasti tas beidzas ar nokavētu lekciju vai kādu citu visnotaļ svarīgu pasākumu.

Piemēram, tikšanās  darba intervijā vai vienkārši nogulēts darāms darbiņš.

Modinātājs nezvana vai iemesls citur?

Viens no iemesliem ir vasaras un ziemas laiki vai pulksteņu grozīšana.

Tā pulksteņu grozīšana, pēc daudzu speciālistu izteikumiem, nemaz tik laba neesot. Izjauc Jūsu organisma dabīgo, bioloģisko laika ritumu, ko šādas pārmaiņas ietekmē.

Starp citu,  par globālākām problēmām, kas varētu rasties,  nemaz nerunāju. Pavisam vienkārši mēs varam aizgulēties un kļūt par miegamicē.

Ko tad darīt?

Neko vairāk, kā laicīgi uzmosties ar visiem zināmo modinātāja palīdzību. Tomēr, ak vai !!! Vai nav gadījies, ka vienkārši nospied signāla pārtraukšanas pogu un laiski nodomā:

“Vēl pāris minūtītes pavaļošos”.

Tāda metode ir problēmu sākums! Tu atkal aizmiedz! Taču ir viens 100% variants, kas neļaus Tev vilcināties. Jā, ar steidzīgu izlēkšanu no gultas.

Nu jau pāris gadu ir pieejams modinātājs „ Money-Shredding Alarm Clock”, kas ne tikai no rīta zvanīs, bet vistiešākā veidā Tevi izraus no gultas.

Pats interesantākais,  ka brīnums notiks tīri uz emocionāla viļņa  un bez mehāniskas iejaukšanās, Tavā miegainībā. Tu pats izlēksi no gultas,  jo zināsi, ka modinātājs var Tevi sodīt materiāli.

Princips ir gauži vienkāršs.

Vakarā Tu ieliec modinātāja  speciālajā  spraugā naudas zīmi.  Ieteicams lielāks naudas zīmes nomināls, jo tad ir garantēts lielāks efekts ar kādu ātrumu Tu izlēksi no gultas.

Jā, jā un steigsies nospiest modinātāja stop pogu, jo citādi modinātājs sāks „sagremot” tavu naudas zīmi. Un ja tie būs 100 eiro vai dolāri!

Lai prāts ātrāk iegūtu skaidrību, kas var tūliņ notikt,  pulksteņa sagremošanas kamera ir caurspīdīga. Piekrīti, ka ar šādu psiholoģisku pieeju un iespējamā  naudas zaudējuma iespaidā nav iespējams aizgulēties.

modinātājs

Labu Dienu un neaizgulies!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Psiholoģiski efektīvs modinātājs, pēc obligātās pulksteņu grozīšanas

  • .
    .

    Tas nu fakts, ka nepagulētu un ja tam verķim kāds gļuks rodas ?

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *