Psiholoģiski efektīvs modinātājs miegamicēm.

 

 

Modinātājs miegamicēm, guļavām un sliņķiem.

Kas tad negrib no rītiem pavaļoties un kādu minūtīti pēc modinātāja zvana vēl pagulēt.

Parasti tas beidzas ar nokavētu lekciju vai kādu citu visnotaļ svarīgu pasākumu.

Piemēram, tikšanās  darba intervijā vai vienkārši nogulēts darāms darbiņš.

Starp citu,  par globālākām problēmām, kas varētu rasties,  nemaz nerunāju.

Ko tad darīt?

Neko vairāk, kā laicīgi uzmosties ar visiem zināmo modinātāja palīdzību. Tomēr, ak vai !!! Vai nav gadījies, ka vienkārši nospied signāla pārtraukšanas pogu un laiski nodomā: “Vēl pāris minūtītes pavaļošos”.

Tāda metode ir problēmu sākums! Tu atkal aizmiedz! Taču ir viens 100% variants, kas neļaus Tev vilcināties. Jā, ar steidzīgu izlēkšanu no gultas.

Nu jau pāris gadu ir pieejams modinātājs „ Money-Shredding Alarm Clock”, kas ne tikai no rīta zvanīs, bet vistiešākā veidā Tevi izraus no gultas.

Pats interesantākais,  ka brīnums notiks tīri uz emocionāla viļņa  un bez mehāniskas iejaukšanās, Tavā miegainībā. Tu pats izlēksi no gultas,  jo zināsi, ka modinātājs var Tevi sodīt materiāli.

Princips ir gauži vienkāršs.

Vakarā Tu ieliec modinātāja  speciālajā  spraugā naudas zīmi.  Ieteicams lielāks naudas zīmes nomināls, jo tad ir garantēts lielāks efekts ar kādu ātrumu Tu izlēksi no gultas.

Jā, jā un steigsies nospiest modinātāja stop pogu, jo citādi modinātājs sāks „sagremot” tavu naudas zīmi. Un ja tie būs 100 eiro vai dolāri!

Lai prāts ātrāk iegūtu skaidrību, kas var tūliņ notikt,  pulksteņa sagremošanas kamera ir caurspīdīga. Piekrīti, ka ar šādu psiholoģisku pieeju un iespējamā  naudas zaudējuma iespaidā nav iespējams aizgulēties.

modinātājs

Labu Dienu un neaizgulies!

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

piter

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas saistoši un ieteicami citiem lasītājiem! Tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki. IZGLĪTĪBĀ IR SPĒKS!

Viens komentārs par “Psiholoģiski efektīvs modinātājs miegamicēm.

  • uz
    Patstāvīgs links

    Tas nu fakts, ka nepagulētu un ja tam verķim kāds gļuks rodas ?

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *