Protesta akcijas Rīgā.

Kamēr deputāti pieņem lēmumu, ka viņiem būs iespēja pieprasīt apsardzi… Rīgā paredzētas vairākas akcijas.
Koku, pārtikas un starptautisko kravu pārvadātāji iecerējuši lēnā gaitā virzīties garām Rīgas pilij. Prātīgi, bet efekta nekāda…nolikt autiņus šķērsām krastmalai un pašiem iet pie saeimas protestēt. Tad gan…

Savukārt Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas rīkos protesta akcija, kurā plānots samazināts sabiedriskā transporta reisu skaitu reģionālajos pārvadājumos, tā sūdzoties par situāciju sabiedriskajā transportā sfērā pēc finansējuma samazinājuma. Tas pats variants…sadzīt tos autobusus vecrīgā un visu nobloķēt….uzreiz būtu rasts risinājums.

Gaidāma arī protesta akcija pret jaunajiem “Latvenergo” tarifiem. Šīs akcijas dalībnieki ap pulksten 12 pulcēsies pie Rīgas pils, lai iesniegtu savas prasības Valsts prezidentam un pēc tam dotos gājienā līdz Saeimai.

Cilvēki ir “bruņojušies” ar taurēm, bungām un plakātiem :

„Genocīdam – Nē!”,”Jo vairāk protestēsim, jo labāk dzīvosim!”, „Cīnoties var uzvarēt, Godmani tiesā! Viņš izģērba manus vecākus un mazbērnus!!!” vai “Īrija nav mūsu mājas, bet Dombrovskim tas pie kājas!”

Aizvien vairāk piepulcējas jaunieši – ļoti daudzi nāk ar salauztiem lietussargiem. Tomēr laicīgi mūsu „cienījamie” „ deputāti rūpējas par apsardzi…

Tomēr nožēlojami…apsardzi no savas TAUTAS !

 

 

 

Āboltiņas kundzei smaids nenozuda ne mirkli….vai nav smieklīgi “stulbie reņģēdāji” atnākuši paklaigāt… Kliedziet kliedziet…man tas pie kājas un uz Jūsu vaimanām nospļauties…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Protesta akcijas Rīgā.”

 1. bus saka:

  Cerību, ka tiksit sadzirdēti, ir ļoti maz. Šīs valsts valdību tas viss neinteresē. Viņiem ir labi, bet tautas labklājība viņiem “pie kājas”. Galvenais, ka ir atrasta nauda, ar ko lāpīt caurumus budžetā un audzēt taukus ierēdniecībai.
  Lāčuks vispār ir nespējnieks…

 2. pofigists saka:

  Jā, šī pasākuma rīkotāju domu gājienu es varu tikai apbrīnot – plkst 12.00 pašā darba dienas vidū. Pasākums laikam domāts tikai bezdarbniekiem un pensionāriem. Žēl, ka tā., speciāli sastellēts lai viss izgāztos.
  TRULAIS AITU BARS.

 3. no Rīgas saka:

  Vēsturiski valsts manta tika nozagta un izkrāpta, padarot Latviju nabadzīgu.
  Valsts konkrētajā brīdī nevar savilkt galus tādēļ, ka uzņēmīgā iedzīvotāju daļa samaksā mazāk nodokļos, kā apēd izglītība, medicīna, aizsardzība un … pensionāri.

  Valsts, tāpat kā ģimene, kas nespēj izdzīvot līdz algas dienai, var… aizņemties no kaimiņiem, samazināt izdevumus
  palielināt ieņēmumus… nodokļus

  Dombrovskis mantoja Kalvīša un pēc tam Godmaņa izputināto valsti, kur viens izšmurgāja miljardu latu no sociālā budžeta bet otrs miljardu latu atmeta, lai paglābtu 2 ebreju pakaļas no kreditoriem.

  Kalvītis palika stulbs no savas rijības (tautā saukts par Cūkmenu) bet abi ebreji – nosūkuši Latvijas asinis – dzīvo savās greznajās villās un braukā superklases limuzīnos, jo Godmanis+Slakteris nomaksāja viņu parādus.

  Kādi tajā visā ir pārmetumi Dombrovskim?
  Ka Zaļie izrādījās pērkamas cūkas, kas strādā tikai savās privātajās interesēs?
  Jā, tas ir nepatīkami.
  Bet būsim reālisti – koalīcijas faktiski nav, gan promaskaviskie spēki, gan oligarhu partijas ir saslēgušās kopīgā blokā, atstājot Vienotību aiz borta – to parādīja balsojums par tiesībsargu.
  Šiem Latvijas ienaidniekiem ir kopīgi mērķi, kopīgas intereses.
  UN TAS NAV LATVIJAS INTERESES.

  Ja kāds patiešām vēlas apelēt pie situācijas vaininieku sirdsapziņām, ir jārīkojas citādi.
  Vai nu pikets jārīko pie Kargina/Krasovicka villām, lai atdod izkrāpto naudu – vai pie Lembja un Mākoņtēva villām, vai atdod salaupīto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top