Protesta akcija pret „Latvenergo” jauno tarifu.

Domubiedru grupa aicina iedzīvotājus 24.martā plkst.12 pulcēties pie Valsts prezidenta pils, kur notiks mītiņš pret jauno «Latvenergo» tarifu plānu, kā arī tiks iesniegta rezolūcija. Pēc mītiņa sekos gājiens uz Saeimu, kur plānots pikets un rezolūcijas iesniegšana.

Domubiedru grupa vāc parakstus pret jaunajiem «Latvenergo» tarifiem, kurus plānots iesniegt tiesā papildu jau pieteiktajām prasībām.

Kā ziņots, KDS, Saeimas deputāte Rita Strode (PLL), kā arī divas privātpersonas – Kaspars Ozoliņš un Aldis Pauliņš Administratīvajā apgabaltiesā ir pārsūdzējušas jaunos AS «Latvenergo» tarifus.

“Mēs esam aicinājuši Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociāciju, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federāciju atbalstīt šo piketu, kā arī lūguši atsevišķām pašvaldībām to iespēju robežās informēt iedzīvotājus par protesta akciju.

Atbalstu protesta akcijai solījusi arī Kristīgi demokrātiskā davienība (KDS), kuras valde jau tiesā ir apstrīdējusi jaunos Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) akceptētos «Latvenergo» elektroenerģijas tarifus.”

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top