Prognozējamie nākotnes tehnoloģijas brīnumi pasaulē

Tehnoloģijas brīnumi.

Kādi tehnoloģijas brīnumi  mūs pārsteigs, teiksim,  pēc desmit gadiem? Ko cilvēce spēs ieviest jaunu tehnoloģiju jomā? Tādu pētījumu ir veikuši ASV žurnāla „Popular Science”.

Žurnālisti balstījās uz zinātnes prognozēm un reālu darbu izpildes iespējām.

Jāpiemin, ka tālāk aprakstītie „brīnumi” nav no fantastikas jomas, jo jau ir reāli apcerēti un tiek veidoti projekti. Tātad, tehnoloģijas brīnumi, kas būs īstenojušies laika posmā no 2022 līdz 2032 gadam!

Neskatoties uz to, ka Japāna pārdzīvoja ekonomiskās grūtības, kas saistītas ar cunami un AES bojājumiem. Tiek prognozēts, ka taisni viņi būs pirmie, kas uz mēness radīs bāzi ar robotu palīdzību.

Par to ir pārliecināti speciālisti no „Institute for the future”. Otrais „brīnums” būs ātrgaitas dzelzceļa satiksme starp Londonu un Pekinu. Ātrgaitas dzelzceļš ies cauri 17 valstīm un savienos Eiropu ar Āziju.

Tehniski šādu projektu varētu sākt realizēt jau šobrīd, bet vēl ir ekonomiskas un politiskas grūtības šādu projekta realizēšanā. Nu kaut vai neprognozējamā Krievija un daļēji Ķīna.

Trešais „brīnums” būs saistīts ar ierasto automobili, kas ap 2025. gadu varētu pārvietoties  pilnīgi ar automātiskā pilota palīdzību, tātad patstāvīgi.

Iet runa par ceļiem, kas nebūs apgādāti ar speciāliem sensoriem. Cik zināms Tesla jau šobrīd ir ļoti tuvu šādam  risinājumam.

Degvielu, kas pagaidām tiek ražota no naftas produktiem, nomainīs bioloģiski saražota degviela. Plaši tiks pielietoti elektromobiļi un uz ūdeņradi darbināmi lielizmēra transporta līdzekļi.

Sāks izmantot hibrīdus, kas varēs pārvietoties pa koplietošanas ceļiem un arī veikt patstāvīgus lidojumus. Tātad, lidojošie autiņi.

Ceturtais „brīnums” būs cilvēku iespēja komunicēties ar saviem “gadžetiem” ar domu spēku. Cilvēka smadzenēs būs iedzīvināti mikročipi ar kuru palīdzību varēsi vadīt Tv, mobilo telefonu, datoru utt.

Jā, tiem nepieskaroties.

Teiciens, ”smadzenēs” skan tā briesmīgi!  Ar to jāsaprot mikročipa tiešu tuvumu impulsiem, ko rada smadzenes un tie var būt  nolasīti indukcijas ceļā.

Visos ekrānos būs baudāmas Oled tehnoloģijas ar organiskām gaismas diodēm. Lidojumi kosmosā sāks palikt par ikdienišķu parādību bagātākai daļai zemes iedzīvotāju.

Tiks radīts mākslīgais intelekts. Tā vismaz cer zinātnieki no „Ecole Polytechnique Fédérale”.

Tie būtu tie lielākie paredzamie brīnumi tuvākajā nākotnē, kas piepildīsies jau tuvajā 2030.gadā. Ar nosacījumu, ja nenotiks kādas globālas ekonomiskas vai tehnoloģiska rakstura katastrofas.

tehnoloģijas brīnumi

tehnoloģijas brīnumi

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Prognozējamie nākotnes tehnoloģijas brīnumi pasaulē”

  1. Patriks saka:

    General Motors, kļuva par pirmo uzņēmumu, kas saņēmis Kalifornijas Mehānisko transportlīdzekļu departamenta (DMV) apstiprinājumu pašbraucošo automašīnu izmēģināšanai Sanfrancisko ielās.
    Chevy Bolt būs pirmie auto bez šofera, ielās ar blīvu satiksmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top