Problēmas ar WordPress izmantojot YouTube.

Man ir raksts, kā var no YouTube sev iegūt iepatikušos sižetu to lejupielādējot uz savu datoru.Tēmas tieši nav saistītas, bet taisni no tiem lasītājiem sāka pienākt sūdzības vai pareizāk teikt neizpratne par to, ka ieliekot YouTube kodu HTML režīmā un pārslēdzoties uz vizuālo režīmu kods pazūd.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Pat tadā gadījumā… ja esi jau saglabājis ievietoto YouTube kodu (HTML) un jau pēc kāda laika šo to iegribas pielabot… esi atkal iegājis savā rakstā (vizuālā režīmā) , kur ievietots YouTube materiāls…tā tur vairāk nebūs. Ja veiksi labojumus vai papildinājumus HTML režīmā viss būs O.K.

Tātad..kas lācītim vēderā, kur pazūd tavs YouTube kods ?

Viss sākās ar to brīdi, kad YouTube sāka izmantot savu jauno kodu video ievietošanai  izmantojot tegu IFRAME.

Kods kļuva īsāks un glītāks, bet jau kā minēju ar savu specifiku. Problēmu var apiet ja izmantojam speciālus pluginus vai ieliktņus…godīgi nezinu , kā latviski būtu pareizāk saukt PLUGINS.

Var izmantot Smart Youtube un līdzīgus risinājumus, bet ja Tev negribas WordPress noslogot ar papildus pluginiem, tad ir pavisam vienkāršs paņēmiens, kam Tu visu laiku esi skatījies virsū, bet kā tas gadās neesi ievērojis.

Nospiežot …Embed… Tev parādīsies īsais kods ar tegu IFRAME. Zemāk būs četri lodziņi, kuros vari izdarīt atzīmi…  atzīmē (ķeksītis) pēdējo …Use old embed code … kas nozīmēs, ka dabūsi veco ierasto kodu, kas nepazudīs redzamajā režīmā.

YouTube SNOW

Jā pie reizes atgādinu, ka izgājis jauns WP uzlabojums 3.0.5, kas būs noderīgs tiem, kur blogu lieto vairāki lietotāji ar dažādām ieejas parolēm.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Viedoklis par “Problēmas ar WordPress izmantojot YouTube.

  • .
    .

    Tik vienkārši.es te čakkaru vilku kādu nedēļu

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *