Pret dienestu, laikam pret Valsti nav nekāda pienākuma

Pret dienestu.

Karš ir būtiska daļa no krievu identitātes un daļa no Krievijas nacionālās idejas. Krievija mums ir blakus. Krievija ir agresors. Kāpēc ir cilvēki, kas negrib aizstāvēt Latviju?

Pret dienestu, kāpēc ir mīkstmieši negrib dienēt?

Paskaidroju, ka dienests ir cilvēka pienākums pret savu valsti un tautu. Protests pret to varētu nozīmēt, ka cilvēkam nav iebildumu pret to, ka valstij ir pienākumi pret viņu.

Tātad savus pienākumus viņš vēlas ierobežot vai vispār no tiem atteikties? Divkosīgi. Grūti iedomāties, ka kāda valsts būtu gatava uzņemties pienākumus pret tādiem pilsoņiem, kuriem pret valsti nekāda pienākuma nav.

Atkal atgriežos pie Valsts drošības struktūrām, kur jūs skatāties? Vai tiešām neredzat, ka ir nelojālu mīkstmiešu pulciņš!

Pret dienestu, ko tad viņi 22. oktobrī veica?

Ja godīgi neko īpašu. Es pat teiktu izgāzies pasākums. Netālu no Brīvības pieminekļa bija sapulcējušies pārdesmit cilvēki, kuri, turot plakātus, iestājas pret obligāto militāro dienestu.

Viens no pasākuma runasvīriem Andžejs Muhovskis. Kāda garāmgājēja gados klātesošos apsauca, uzsverot, ka viņi nav īpaši gudri. Taču notikuma vietā dežurējošā policija palūdza kundzi pārstāt to darīt. Interesanta policijas rīcība!

Vēlāk viņi devās gājienā, izsaucot dažādus saukļus.

Pret dienestu

Pret dienestu

AP pārstāvētās partijas līdzšinējais biedrs Sergejs Pogorelovs akcentēja, ka Valsts aizsardzības dienesta (VAD) ieviešanas ideja šķīrusi abu ceļus ar Arti Pabriku.

Pogorelovu, kurš portālā “Manabalss.lv” vāc parakstus pret obligāta VAD ieviešanu. Līdz pasākuma beigām palika tikai apmēram 30 cilvēki, pamatā jauni vīrieši.

ZINĀŠANAI.

Sākot ar 2023.gada otro pusgadu, pilsoņus iesauks arī obligātā kārtā. 2023.gada otrā pusgada iesaukumam Latvijas pilsoņi vecumā no 18 līdz 19 gadiem būs aicināti iestāties dienestā brīvprātīgi.

Taču trūkstošo personu skaitu iesauks obligātā kārtā. Gadā plānoti divi iesaukumi – janvārī un jūlijā.

Plānots, ka apmācāmie, kuri dienēs NBS vienībā, saņems kompensāciju 300 eiro mēnesī, bet pēc dienesta beigām – atvaļināšanās kompensāciju 1100 eiro apmērā.

Tāpat viņiem nodrošinās ēdināšanu, formas tērpu, nepieciešamo dienesta inventāru un dzīvošanu kazarmās.

Dienests nav slogs, bet gan goda lieta!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Pret dienestu, laikam pret Valsti nav nekāda pienākuma”

  1. Turlais saka:

    Tik mīksti, ka 10 mēnešus par 400 eiro negrib fiziski izkustēties un prātu pavingrināt. Kauns par tādiem tautiešiem!

  2. Dudis k saka:

    Protams, lai mūs sargā ASV, Kanāda,Austrālija u.c. Mēs nē! Lietuvā arī šūmējās. Pierada un tagad dien un tiek sagatavoti aizsardzībai simtiem ja ne tūkstošiem karavīru. Arī Igaunijā, Somijā, Zviedrijā un Norvēģijā līdzīgi.

  3. Zutis L saka:

    It kā organizatori un mīkstie ir Maksims Jakušins un Anžejs Dmuhovskis. “Neformālās kopienas” biedri!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top