Premjers, vai Kariņš bija pareizā izvēle otrajam termiņam

Premjers.

Rodas iespaids, ka premjera darba kārtību diktē notikumi, nevis premjers virza notikumus situācijā, kad sabiedrībā ir nedrošība un neapmierinātība. Ar pārliecību varu teikt, ka šis nav tas labākais veids valsts attīstībai.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Premjers, nespēja un atkal nespēja.

Ja atceros pareizi, tad “Jaunā Vienotība” solīja, ka “Jaunais Kariņš” būs izlēmīgs, bet jūtamas izmaiņas nav redzamas. Valdību izveidot izdevās tikai divus mēnešus pēc vēlēšanām. Vēl ilgāk gāja ar budžeta pieņemšanu.

Reformu plāni tika atlikti, bet tagad izrādās, ka naudas reformām nav. Kamēr pasaulē notiek visstraujākās izmaiņas, Latvijas valdībai nav vīzijas enerģētikā, izglītībā, nodokļu politikā un daudz kur citur. Kariņa veidotajā deklarācijā ekonomikas transformācija aizvien ir miglaina.

Taču nekas neliecina, ka valdības rīcība ir izlēmīgāka!

Premjers iknedēļas tiešraides intervijās ir ass, kritizē reformu trūkumu un nozaru nesakārtotību. Taču ir aizdomas, ka tā ir ne uz ko vērsta darbība, tā ir darbība kas nenes zem sevis rīcību.

Premjers un neizlēmība vai tukša muldēšana.

Viņa kritika nav tas, kas būtu jādzird no cilvēka, kurš ir vadījis valdību jau četrus gadus un dara jau piekto gadu. Galu galā kuram gan citam, ja ne Krišjānim Kariņam vajadzētu šīs reformas virzīt.

Atsaukties uz karu Ukrainā ir nevietā, jo ne tikai mēs, bet arī citas valstis ir pieredzējušas ar karu saistītās problēmas, dzīve nav apstājusies, procesi ir gājuši uz priekšu.

Joprojām redzam to pašu iepriekšējo gadu Krišjāni Kariņu, kas ir mazāk valdības vadītājs, mazāk Ministru prezidents, vairāk diskusiju vadītājs, tātad moderators.

Sabiedrība gaida pārmaiņas.

Tautai ir pieprasījums pārspēt ekonomikā Lietuvu un Igauniju. Taču šobrīd tāds plāns Kariņa vadībā izskatās nereāls ar noteikumu, ja vis turpinās tā kā līdz šim.

Kariņa kungs!

Vai nu JUMS pašam ir jāmainās, vai arī ir jālaiž kāds cits premjera amatā, kurš būs izlēmīgāks un ar skaidrāku vīziju.

Ķirsītis uz Kariņa saimniekošanas kūkas. “World of Statistics” “Twitterī” dalījies ar pārsteidzošu informāciju par pasaulē augstākajām komunālo maksājumu izmaksām. Latvija šajā sarakstā ir pirmajā vietā. Salīdzinājumam ir ņemtas komunālo pakalpojumu izmaksas 85 kvadrātmetrus lielam mājoklim.

Latvijā ir pirmajā vietā PASAULĒ!

Ikmēneša komunālie maksājumi par dzīvokli 85m²:
Latvia : $298, Austria: $291,Germany: $284,UK: $243,Denmark: $209,Norway : $201,USA : $183

Jautājumi ir?

Domāju, ka šis komunālo maksājumu apkopojums ir piespraužams pie Kariņa kauna staba publiskai apskatei.

Premjers

Starp citu, šie cipari ir pareizi. Pat neskatoties uz to, ka publicēti aprīļa pirmajā dienā. Jautāsi kāpēc? Tāpēc, ka zinu savus komunālos maksājumus.

Konkrēti.

Par īri nemaksāju (personiskais namelis), toties pārējais, kopā ar gāzes apkuri, tuvojas €750 naudiņām. USA nobālē, skatoties uz “bagātajiem latviešiem”.

Kariņ, kur tu esi novedis Latviju!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Premjers, vai Kariņš bija pareizā izvēle otrajam termiņam

  • .
    .

    Viņš man pielika 100 eiriķus pie pensijas. Tas man patika, bet tik un tā pensijas ir uz nabadzības robežas.

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *