Policijas naudas mašīnas Subaru… Liepājā.

 

 

Līdz nesenajai „x” dienai un stundai, kad pārvietojamie foto radari Latvijā netika iedabūti pilnā komplektā (160gb)… tika nolemts naudas iekasējamo rīku izvietot Rīgā un tuvākajā apkārtnē.

Mēs… liepājnieki palikām it kā apdalīti (Paldies Dievam !). No pagājušo gadu Zivtiņa sacītā par jauno un jaudīgo (250-300Zs) Subaru iegādi Latvijas “piecīšu mīļotājiem” ceļu poličiem…

Subaru automašīnas būs pietiekami jaudīgas, lai agresīvie autobraucēji neiedomātos aizbēgt no policijas. Automašīnas būs aprīkotas ar vismodernāko tehnoloģiju iekārtām – datoriem, videokamerām, slēptajām bākugunīm un citām slēptām ierīcēm.
Plānots, ka šīs netrafarētās automašīnas galvenokārt strādās Rīgas piepilsētās – uz lielajām šosejām, kas ved uz galvaspilsētu.

Taga saproti…par ko es satraucos.
Laikam jau vēl nē…
Iemesls ir !

Subaru poliču auto Rīgai vairs nav vajadzīgi, jo nenes peļņu valsts kasē, kā jaunie foto radari, kurus veikli izvietojot slēpņos var brangi piestūķēt kabatas… gan privātie šī pasākuma organizētāji, gan valsts kase.

Starp citu… vēl neiegūtā soda nauda jau ierēķināta valsts budžetā. Prātam neaptverami !

Novirzījos atkal no temata, bet ziņa Liepājas auto braucējiem ir pavisam vienkārša… Subaru automobīļi tagad patrulē Liepājā, protams, slepus un no slēpņa.

Visi melnie Subaru sākas ar GU- tālāk 75…

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *