Kāpēc jāslēpjas, policijas automašīna Liepājā, Inkognito

Nesaprotu, kāpēc jāslēpjas ?

Vai tiešām policijas vadība ar diženo  Zivtiņu priekšgalā neko jēdzīgāku nevar izdomāt.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Nekas nav iebilstams sastopoties ar trafaretu policijas auto ar bākugunīm un zaļiem policistiem, bet slēptais inkognito “mentu” jaudīgais “Subaru” auto, tagad arī Liepājā, mani vienkārši apbēdina.

Tas nav godīgi… slēpti ķert un tīksmi rakstīt protokolus. Tajā pat laikā varēja kaut kur regulēt kustību, bet nē ….no slēpņa….

Kāpēc jāslēpjas, NU RIKTĪGI LIELCEĻA LAUPĪTĀJI.

Foto radarus paslēpj “bulciņvāģī” un darbina caur pakaļējo stiklu, lai neviens neko nemanītu un nejustu radara klātbūtni. Vai šeit ir rūpe par satiksmes drošību ?

To pašu es attiecinu uz ne-trafaretajām “mentu” melnajām “Subaru” Tā nav satiksmes uzraudzība un laba attieksme pret satiksmes dalībniekiem.

To vienkārši sauc par nekaunību un naudas slaukšanu jebkādiem veidiem…

Latvijas realitāte… slēpti radari (vēl nesen tina maskēšanās tīklos) un slēptas ekipāžas…

Vienīgais prāta darbs šodien no CSSD :

Tuvāko nedēļu laikā grasās ierosināt izmaiņas likumā, kas mīkstinās sodu par ātruma pārkāpšanu – ja šoferis ātrumu būs pārsniedzis ne vairāk kā 10 kilometrus stundā, naudas sodu aizstās ar brīdinājumu.

Vai saprotamāk…ja pārkāpumu fiksēs ceļu policijas inspektors, autovadītājam izteiks brīdinājumu un piešķirs soda punktu – no tā mēs atteikties negrasāmies. Ja pārkāpumu fiksēs foto radars, būs tikai brīdinājums, jo, cik zināms, par foto radara fiksētajiem pārkāpumiem soda punktus nepiešķir.

Kāpēc jāslēpjas

Labu Dienu!

2 komentāri par “Kāpēc jāslēpjas, policijas automašīna Liepājā, Inkognito

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!