Policija meklē. (publiskoti grautiņa dalībnieku foto)

gerbonis
Par ļaužu pūļa organizēšanu masu nekārtībām… uzrunājot cilvēkus, kuri sapulcējušies sakarā ar kādu reālu notikumu un uzkūdot viņus uz grautiņu.

Postījumu, dedzināšanas izdarīšanu, mantas iznīcināšanu, vardarbību un pretošanos varas pārstāvjiem, kā arī par piedalīšanos iepriekšminēto darbību veikšanā ir paredzēta kriminālatbildība saskaņā ar Krimināllikuma 225.pantu

«Masu nekārtības».

Izrādās, ka tas ir pielīdzināms demokrātiskas valsts pamatprincipam. 2009. gada 13. janvāris Latvijas vēsturē iezīmēts melnā krāsā.

Publisks pasākums Vecrīgā pārtapa masu nekārtībās un grautiņos. Vardarbības un nekārtību pārsātinātais vakars iedragājis līdz šim Latvijā īstenoto miermīlīgo un demokrātisko viedokļu izpausmju brīvību.

Saglabāsim Latvijas valsts politisko kultūru, kas visus šos gadus izkopta miermīlīgās sapulcēs, piketos un gājienos!

Man gan par šo jautājumu ir pretrunīga nostāja… Vienreiz bija jānoliek pie vietas korumpanti un tautas nelabvēļi…DEPUTĀTI

Mājas lapā izvietotā foto galerija tiks pastāvīgi papildināta.
No policijas mājas lapas

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

4 viedokļi par “Policija meklē. (publiskoti grautiņa dalībnieku foto)

 • .
  .

  Domāju, ka stulbi nosodīt visus, kas meta, līdz tam cilvēkus novedusi saima ar Godmani vadībā, ar klaji izteiktām un darītām cūcībām, tādēļ tāpat, kā 13 piedalījos, tā arī turp’māk piedalīšzo agresīvos pasākumos pret šādu valdību un motivēšu darīt to citiem, jo viņi citādu valodu vispār nesaprot, tagad vismaz nedaudz noraustījās.

  Atbildēt
 • .
  .

  “Saglabāsim Latvijas valsts politisko kultūru…”

  🙂 Zin’, kaut kā vairs negribas saglabāt līdzšinējo valsts vadīšanas (‘politika’- Izcelsme – franču politique < latīņu < sengrieķu politikē (epistēmē) ‘valsts vadīšanas māksla’ < polis ‘pilsēta, valsts’.) kultūru.

  Kaut kā dikti liekas, ka 150000 īpaši nabadzīgo Latvijas iedzīvotāju un 300000 Latvijas iedzīvotāju-ekonomisko bēgļu nerosina saglabāt šo kultūru.

  Nerunājot jau par tādu sīkumu, kā cukura ražotnes, loga stikla ražotnes, vagonu ražotnes un daudzu citu ražotņu iznīcināšana un politisko multimiljonāru projicēšana ar haļļu, tiltu, piļu un citu līdzīgu projektu palīdzību 🙂

  Bet, kam, protams šāda kultūra apmierina, protams var “stučīt” 🙂

  Atbildēt
 • .
  .

  Bet to, ka politiķis no rīta ieraudzīs uz galda ķieģeli un sapratīs , kaut kas ir mainījies….Tas gan mani priecē. Vari mani nosodīt, bet vissssss ir piegriezies.

  Atbildēt
 • .
  .

  “kas visus šos gadus izkopta miermīlīgās sapulcēs, piketos un gājienos!”

  he he kas notika šajos pagājušajos gados, tāpat visiem ir skaidrs, šajā valstī miermīlīgā ceļā, izskatās, nekas netiks panākts. kādam nācās uzupurēties…

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *