Poļi svin kāzas zem ūdens. (video)

 

 

Poļu pāris nolēma sarīkot unikālu kāzu ceremoniju…uzaicinot uz zemūdens kāzu svinībām 275 kāzu viesus. Ar šādu rīcību, ko arī viņi īstenoja…tika uzstādīts jauns Ginesa rekordu grāmatas sasniegums.

Pāvels un Eva iepazinās zem ūdens, jo ir zemūdens sporta piekritēji un tāpēc arī tika pieņemts šāds lēmums…  kāzas zem ūdens 5 metru dziļumā.

Šajā apstāklī nekas īpaši sensacionāls nebūtu, bet apbrīnas vērts ir apstāklis, ka izdevās  pierunāt zem ūdens nolaisties arī kāzu viesiem, kas kopskaita bija 275.

Pārstāvis no Ginesa rekordu grāmatas atzīmēja, ka ir  pārspēts iepriekšējais rekords, kas bija fiksēts Itālijā, bet tur kāzu viesu daudzums bija tikai „nieka” 261 apsveikt gribētājs.

Jāatzīmē, ka Poļu jaunais pāris speciāli izgatavoja piemērotus kāzu apģērbus, kas izskatītos eleganti zem ūdens un nedarītu kaunu pārim izejot no ūdens pēc kāzu ceremonijas.

Kāzas noritēja bez starpgadījumiem ar optimismu un pārdrošību visu viesu vidū, jo bijuši arī viesi, kas ar akvalangu rīkojušies ne tik bieži, kā pārējie profesionālie draiveri.

Vienīgais apgrūtinājums bija  „JĀ” vārda izteikšana, kas varbūt neskanēja tik skaļi…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.