Pola Portnera luga, trakās šķēres Liepājā.

 

Pola Portnera lugas ’’Trakās šķēres” iestudējums Liepājas Latviešu biedrības namā.

Domino teātris 7. oktobrī plkst. 18.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē skatītājiem  piedāvā iespēju redzēt pasaules Ginesa rekordu grāmatā iekļautās lugas “Trakās šķēres” iestudējumu.

Pola Portnera (Paul Portner) sarakstītā luga “Trakās šķēres” (“Shear Madness”) 1997. gadā tika iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā pasaulē visilgāk spēlētā kriminālkomēdija, kas ASV tiek izrādīta jau kopš 1976.gada un visā pasaulē spēlēta vairāk nekā 50000 reižu!

Pirmo reizi Latvijas vēsturē izrādi skatītājiem piedāvā “Domino teātris”, kas ir jau par leģendārām kļuvušo izrāžu “Kailie brieži”, “Sekss un Grēkpilsēta” un “Rīga-Dakāra” veidotājs.

Kā jau nojaušat, arī “Trakās šķēres” ir komēdija, bet  atšķirībā no iepriekš iestudētajiem darbiem … kriminālkomēdija.

Jaunās kriminālkomēdijas darbība norit frizētavā, kurai līdzās ir notikusi nežēlīga slepkavība – nogalināta pasaulē slavenā pianiste Irēna Mālere.

Kurš to ir paveicis ?

Uz frizētavu atnākušais ciparu pasaulē dzīvojošais antikvārs Eduards Krāmkalns?

Zaglīgā deputāta Kiršbauma sieva Lauma?

Vīriešu mīlas alkstošais frizētavas īpašnieks “Alesandro” Krūklis?

Viņa šarmanti pavedinošā friziere Brigita Rozīte?

Aizdomās tiek turēti visi frizētavas darbinieki un apmeklētāji. Arī kriminālpolicijas kapteiņa Valda Stabiņa un policijas leitnanta Bērziņa reputācija ir apšaubāma.

Bet kurš ir īstais slepkava – to nezin ne aktieri, ne režisors un, protams, arī ne skatītāji.

Izmeklēšana notiek tepat uz skatuves, skatītāju acu priekšā. Tikt skaidrībā palīdzēs skatītāji, kuru viedokļi tiks ņemti vērā izmeklēšanas gaitā.

Uzvedums ir unikāls, jo tā beigas nav sarakstījis dramaturgs. „Trakās šķēres” var skatīties vairākas reizes – emocijas un sajūtas vienmēr būs dažādas, jo izrādes fināls ir atkarīgs no apstākļiem, kādi izvērtīsies uz skatuves izmeklēšanas gaitā.

Nemainīgi un neatkarīgi no atrisinājuma izrāde ir pilna ar asprātīgiem jokiem un paradoksālām situācijām. Emocijām un spriedzes bagātā kriminālkomēdija “Trakās šķēres” jums garantēs lielisku noskaņojumu!

Nesatraucieties, ja, nākot uz izrādi, nepaspēsiet izmazgāt matus un ieveidot frizūru – “Alesandro” to ar jums izdarīs izrādes laikā savā friziersalonā “Trakās šķēres”, jo … jūsu galva ir mūsu raizes!

Izrādē spēlē aktieri – Jānis Jarāns, Jānis Kirmuška, Santa Didžus, Laila Kirmuška, Gints Grāvelis, Jūlija Ļaha, Ineta Radčenko un Artūrs Putniņš.

Iestudējumu veidojis režisors Marcins Slavinskis (Marcin Slawinski) (Polija).
Biļetes nopērkamas www.bilesuparadize.lv

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

luga

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top