Plastiskās operācijas, kā jauna fobija, kas noved pie Ginesa rekorda

 

 

Plastiskās operācijas, nu ko, meitenes un dāmas gados.

Parunāsim par sieviešu aktualitāti, vai vienkārši plastiskās operācijas un to sekas.

Nezinu, vai Jūs jau esat par šo procedūru domājušas pa īstam, nopietni?

Ja nē, tad palasiet par dāmu no ASV, kas ir “suni apēdusi” šajā jomā: temats plastiskās operācijas ir izbaudīts, kā pašas gulta. 😉

Ohaio štata iedzīvotāja ir kļuvusi slavena ar sava ķermeņa nemitīgu pilnveidošanu un pārveidošanu.

VARI NETICĒT VAI LABĀK, TOMĒR TICI !

Ne mazāk, kā 52 reizes Sindija Džeksone savos 55.gados ir izmantojusi plastiskā ķirurga pakalpojumus. Tas nav palicis bez ievērības un kundze ir iekļuvusi Ginesa rekordu grāmatā. Zem ķirurga naža skaistuma alkstošā kundze ir gūlusies labprātīgi un kopsummā ir iztērējusi vairāk par 100 tūkstošiem dolāru.

Ko tad kundze tik radikāli ir mainījusi savā ķermenī?

Darīts tika daudz un ar periodiskiem uzlabojumiem, var minēt piecas  sejas  uzlabojumu operācijas, dažas liposakcijas (tauku atsūkšana) vēderam un kājām, izmaiņas uzacu kontūrās un plakstos.

Deguns arī pārcieta ķirurga iejaukšanos: ja jau, tad uz visu banku. Par tādiem sīkumiem, kā botoksa injekcijas pat neērti pieminēt. 😉 Tomēr pieminēšu negatīvos momentus pēc botoksa injekcijām.

Iespējama pieraduma rašanās, īpaši, ja viena procedūra tiek sadalīta vairākos posmos. Ja esi iesākusi grūti to pārtraukt. Nokļūstot organismā, dažas botoksa sastāvdaļas var izraisīt imunitātes reakciju.

Pēc injekcijas iespējama plakstiņu vai lūpu kaktiņu noslīdēšana, kas pēc laika pāriet vai arī nē! Īslaicīgas sekas – galvas reiboņi, nebūtiskas sāpes injekciju apvidū, sejas tūska, kas pāriet dažu nedēļu laikā.

Plastiskās operācijas

Šo aizraušamos ar sevis pārveidošanu Sindija sāka 25. gadu vecumā un apstāties pie sasniegtā vairs nav spējīga…savdabīga atkarība. Dotajā mirklī Sindija sevi prezentē, kā sievieti, kas zina par plastiskajām operācijām visu no „ķēķa puses” un dod par samaksu padomus, kā un kur veikt šo pakalpojumu ar labāku rezultātu un mazākām sāpēm.

Kundzes, Jums vēl viss priekšā un galvenais izlemiet, gulties zem naža vai tomēr dabīgs ir dabīgs.

Labu Dienu!

 

Viens komentārs par “Plastiskās operācijas, kā jauna fobija, kas noved pie Ginesa rekorda

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *