Plastiskā ķirurģija, ideāla sievietes seja, ko mēs vēlamies

Plastiskā ķirurģija.

Nevienam nebūtu jāpaskaidro, ka seja ir cilvēka spogulis. Gan prieks un laime, gan bēdas. Tas viss atspoguļojas mūsu sejā.

Ar laiku uz sejas iegūstam paliekošu spiedogu no visām emocijām, slimībām un neveselīga dzīves veida. Katra sieviete vēlētos izskatīties, nu minimums, kā divdesmit piecos gados. Nekas slikts tas nav un ir diezgan nožēlojami noskatīties uz sievietēm, kas sevi nekopj un nerūpējas par savu izskatu. Lai cik tas nebūtu skumīgi, pienāk laiks, kad ar krēmiem un pūderiem ir grūti piekoriģēt sev tīkamo izskatu.

Kas mums “meitenēm” atliek?

Jā , kundzes un madāmas, plastiskā operācija. Ja domājat, ka tā ir kādu šo pēdējo gadu simtu prece, maldāties. Jau tālu, tālu senatnē mācēja izlabot un koriģēt dažādus sejas defektus.

Cits jautājums, cik veiksmīgas bija šīs operācijas bez mūsdienu tehnoloģijām un antiseptisku līdzekļu pielietošanas. Tomēr fakts paliek fakts. Plastiskās operācijas tika veiktas ļoti sen, piemēram, senajā Ēģiptē tika piemēroti dažādi sveķi lai novērstu blakus efektus pēcoperāciju periodā.

Plašu attīstību plastiskā ķirurģija sāka iegūt pēc otrā pasaules kara, kad ķirurgi bija apguvuši dažādu sarežģītu operāciju veikšanu. Ko tad visvairāk grib kundzes un pēdējā laikā arī kungi no ķirurgiem, lūk vēlmju tops :

  • Dubultzoda korekcija.
  • Sejas vaigu korekcija.
  • Sejas ovāla korekcija.
  • Grumbu likvidēšana. (šeit vesels iespēju un metožu klāsts)
  • Deguna korekcija.

Pavisam nesen plastisko operāciju ķirurgi analizēja pacientu vēlmes un 12.mēnešus vāca datus par veiktajām operācijām. Tika izveidots ideālas sievietes attēls savācot vienkopus slavenību ideālo sejas daļu detaļas.

Kas tur iznāca, skaties.

Plastiskā ķirurģija

Tomēr gribu vīriešiem atgādināt, šādā izskatā mēs esam ļoti, ļoti dārgas. Ja es jūs kungi iepazīstināšu ar cenām plastisko operāciju veikšanai….(žoklis atkārsies nemanot)

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top