Pīrsings, kā dzīves veids, trakāk vairs nav iespējams

Pīrsings.

Tā saucam sava ķermeņa caurduršana ar dažnedažādiem priekšmetiem. Kāda nu katram ir tā dziļākā izpratne par skaisto sev apkārt. Ja salīdzinām ar mūžīgo skaistuma vērtību skalu, tās klasiskajā formā.

Jā, parunāsim par ķermeņa skaistumu.

Šoreiz ļoti ekstremālā tā izpausmes formā.

Rolfa Buchoza (Rolf Buchholz) kungam ir izdevies sevi „ pilnveidot” ar ķermeņa caurduršanas palīdzību vai vienkāršāk- pīrsings.

Viņam pat ir iemesls lepoties, jo ir uzstādīts savdabīgs rekords ar 453 pīrsingiem visā ķermenī. Tas šo vīru ierindo Ginesa Rekorda grāmatas varoņos, kā pašu caurdurtāko vīrieti pasaulē.

Rolfs ikdienā strādā par kompjūtertehnikas tehnisko ekspertu. Viņam ir 52.gadi un viņš dzīvo Vācijā. Sevi pīrsingot viņš sācis 11.gadus atpakaļ un ka redzams ar panākumiem.

Sausā statistika : Rolfam ir 94 riņķi apkārt lūpām. Uzacīs atrodas 25 riņķi. Deguns arī nav aizmirsts…tur varam saskaitīt veselus astoņus pīrsinga elementus. Pārējie pīrsingi ir izmētāti pa visu ķermeni … kopskaitā 278 pīrsingi.

Ar to nebeidzas Rolfa ķermeņa „uzlabojumi”. Viņam ir veikta implantu ievietošanas operācijas, mazi radziņi uz galvas. Par to, ka viņš ir notetovējies no galvas līdz kājām pat nav cienīgi pieminēt šāda kaluma vīram. Viņš, papildus savam tiešajam darbam, vēl uzstājas ar šovu, kur ar āķiem sevi piekarina pie griestiem.

Nu ko teiksi- ekstrēmi!

Saldajam ēdienam paši slavenākie Ginesa Grāmatas rekordisti  nominācijā un mūsu pīrsingotais Rolfs arī ir iekļauts šajā sarakstā.

Man gan šajā sakarā patīk latviešu teiciens :

Prātiņ nāc mājās !

Maza sievišķīga piebilde, kā viņš bučojas?

Pīrsings

Pīrsings

LABU DIENU!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top