Pirms laulībām, nepieciešamās pārrunas un saskaņojumi
Pirms laulībām.
Ja ir nolemts laulāties, kā saka tautā: “Mest kauliņus kopā”, tad ir svarīgi veikt zināmu sagatavošanās darbu, lai nodrošinātu veiksmīgu un ilgstošu attiecību kopā būšanas galīgo faktu.
Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:Uzreiz teikšu, ka neesmu pati labākā psiholoģijas viszine, bet šo to zinu un varu apgalvot, ka raksts vedinās uz loģiskām rīcībām un pārdomu mirkļiem.
Pirms laulībām, padomi, kas var būt noderīgi.
Pats pirmais ar ko ieteiktu sākt ir saprast, kādas ir jūsu vēlmes un vajadzības laulību attiecībās. Kādas ir jūsu prioritātes un kādu dzīvesveidu jūs vēlaties?
Sarunājiet par nākotnes plāniem, piemēram, par bērnu audzināšanu, dzīvesvietu, finansēm un karjeras izaugsmi. Runājiet par savu attieksmi pret ģimeni un par to, kā jūs vēlaties izturēties pēc laulībām ar saviem tuviniekiem un pretējās puses tuviniekiem.
Pirms laulībām, izprast vienam otru.
Cenšaties izprast viens otru un uzzināt vairāk par raksturu, vēsturi, interesēm un vērtībām. Apspriediet, kā jūs vēlaties risināt konfliktus un kā jūs vēlaties saglabāt attiecības veselīgas.
Laulības ir ilgtermiņa attiecības, kurās nepieciešams strādāt, lai tās saglabātu stipras un veselīgas. Laulības var būt jaukas un ilgstošas, ja abi pāri cenšas strādāt un komunicēt kopā. Šie padomi var būt noderīgi, lai sāktu attiecības uz pareizās saticības nots.
Pirms laulībām, kā novērst strīdus.
Lai novērstu strīdus un uzturētu veselīgas attiecības, ir svarīga komunikācija. Svarīgi parunāt un komunicēt atklāti un uzticīgi, lai atrisinātu jebkuru neskaidrību vai problēmu.
Mēģiniet izprast otru pušu viedokli un justies viņu vietā, lai labāk saprastu un risinātu problēmas. Labāk ir pieņemt lēmumus kopā, nevis vienam pašam, lai novērstu jebkādas neskaidrības vai strīdus par lēmumu pieņemšanu.
Strīdi parasti rodas, ja abu pušu vērtības un mērķi ir atšķirīgi. Cenšaties atcerēties par savām kopīgajām vērtībām un mērķiem, lai atrisinātu strīdus.
Izvairieties no aizdomām un pieņēmumiem.
Nevienu neuztveriet ar varbūt nostāju un nepieņemiet nekādus pieņēmumus, ja nav skaidras informācijas. Nelietojiet pārāk daudz laika, lai risinātu strīdu, un neaizmirstiet par labu un pozitīvu attieksmi.
Strīdu novēršana prasa darbu no abām pusēm. Obligāti jāstrādā, lai risinātu strīdus un uzturētu veselīgas attiecības. Atcerieties, ka strīdi ir dabiski un parādās jebkurās attiecībās. Svarīgākais ir tas, kā tie tiek risināti.
Pirms laulībām, kad ieplānot pirmo bērnu?
Ieplānot pirmo bērnu varat jebkurā laikā, kad jūtaties gatavi un gribat kļūt par vecākiem. Tomēr, lai jūs un jūsu partneris varētu sagatavoties pienācīgi un nodrošināt bērnam labāko iespējamo startu dzīvē, ir dažas lietas, kuru vērtēšana varētu būt noderīga.
Finansiālā stāvokļa novērtēšana.
Nodrošināt bērnam labu dzīves līmeni prasa laiku un finanšu līdzekļus. Jāpārdomā, vai ir pietiekami daudz laika un resursu, lai apvienotu darbu un bērna audzināšanu.
Nozīmīgi ir arī ģimenes un draugu atbalsta svarīgums. Jāpārdomā, vai jūs un jūsu partneris esat gatavi un motivēti veikt šo nozīmīgo un atbildīgo soli.
Vissvarīgākais ir atcerēties, ka bērna audzināšana prasa laiku un pacietību, un tā ir ilgtermiņa investīcija. Lēmumu par pirmā bērna ienākšanu jāpieņem apdomīgi un pēc iespējas labāk sagatavojoties.
Vecvecāku loma ģimenē.
Vecvecāku loma ģimenē var būt ļoti nozīmīga un devīga. Viņi var būt gan atbalsts un palīdzība vecākiem, gan pienākumu un atbildības deleģēšana no vecākiem uz bērniem.
Vecvecāki kā variants!
Vecvecāki var palīdzēt vecākiem ar bērnu kopšanu. Var sniegt emocionālo atbalstu vecākiem, kad tas ir nepieciešams. Var dalīties savā pieredzē ar padomiem par to, kā audzināt bērnus un risināt problēmas.
Vecvecāki var radīt saites starp paaudzēm, lai bērni varētu izprast savas ģimenes vēsturi un tradīcijas. Vecvecāki var sniegt finansiālu atbalstu bērniem un vecākiem, ja tas ir nepieciešams.
Pirms laulībām, kā sadalīt ienākumus ģimenē.
Sadalīt ienākumus ģimenē var būt grūti, jo tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, ģimenes ienākumu līmeņa, vajadzībām un prioritātēm. Tomēr, lai nodrošinātu labākas attiecības un mazāk strīdu ģimenē, ir svarīgi sekojoši soļi.
Noskaidrojiet, cik daudz ienākumu ģimene saņems kopā un katrs no partneriem individuāli iespējamā nākotnē. Nosakiet, cik daudz ģimene iztērē katru mēnesi par ikdienas vajadzībām, piemēram, ēdienu, apkuri, apģērbu, medicīniskām izmaksām utt.
Izveidojiet budžetu, kurā tiek ietverti visi ikmēneša izdevumi un nosakiet, cik daudz naudas paliek pāri pēc ikmēneša izdevumu segšanas. Nosakiet, kādas ir ģimenes prioritātes, piemēram, bērnu audzināšana, mājas un automašīnas uzturēšana, ceļojumi utt.
Sadaliet ienākumus atbilstoši šīm prioritātēm.
Novērtējiet, cik daudz naudas jāatstāj kā rezerves, lai ģimene varētu segt izdevumus, kuru netika plānots, piemēram, medicīniskās izmaksas vai automašīnas remontu.
Ir svarīgi, lai partneri strādātu kopā, lai sasniegtu vienotu mērķi un sadalītu ienākumus atbilstoši abu vajadzībām un vēlmēm.
Lai gan šis ir paraugs, kā sadalīt ienākumus ģimenē, katras ģimenes situācija ir unikāls un iespējams var prasīt atšķirīgu pieeju. Svarīgi ir atrast kompromisu un risinājumu, kur abi partneri jūtas apmierināti un labi.
Pirms laulībām, kam ģimenē būs noteicošais vārds.
Nav vienas pareizās atbildes uz šo jautājumu, jo noteicošais vārds ģimenē var mainīties atkarībā no situācijas un attiecībām.
Dažos gadījumos pāris var vienoties par lēmumiem kopīgi, bet citos gadījumos viens no partneriem var būt tas, kurš veic galīgos lēmumus.
Svarīgākais ir atrast tādu risinājumu, kurā abiem partneriem ir jūtama pārliecība un cieņa vienam pret otru, un kur abi ir apmierināti ar lēmumu pieņemšanas procesu. Reāli kopdzīvē ir jāsadala pienākumi, kuras tad katrs no laulātajiem pilda.
Ir svarīgi arī regulāri runāt par attiecībām un atrisināt jebkādus strīdus, kādreiz radušos, atklāti un uzticīgi.
Labu Dienu!