Pirmo reizi oficiāli fiksēta NLO aparāta nolaišanās

Pirmo reizi.

Sākšu ar vairākām šodienas satraucošām ziņām, ko man ziņoja, Piter, Laimisk un Maija, kā zini tie ir mūsu vietnes autori. Par viņu dislokāciju, liecina vietne no kuras tak tiek radīti visi raksti.

1. Sakarā ar jaunās valdības spiedīgajiem apstākļiem MK nolemj samazināt izdevumus un palielināt algas deputātiem četrkārtīgi.

2. Lai sabalansētu budžetu, kas saistīti ar ceļu policijas aparatūras (foto-radari) tālāko iegādi, to uzticēt ēdināšanas uzņēmumam “Zītari LZ”.

Ja radari nedarbosies, gadās taču zibens spērieni,  atradīs izeju ar biedējošu automobiļu iegādi un novietošanu dzīvākās satiksmes ceļa posmos. Lēti un efektīvi!

3. Latvijā nedrīkst pārpublicēt populārās interneta vietnes “YouTube” video, taču tajā pašā laikā ir apšaubāmi, vai autortiesību aizstāvju aģentūra AKKA/LAA var iekasēt naudu par nelikumīgi pārpublicētiem darbiem. MK domā , ka var iekasēt pat par nodomu.

4. Vakar  ir noticis sen gaidītais brīnums, pirmo reizi ir oficiāli fiksēts NLO aparāta nokrišana, kas fiksēta dokumentāli ar policijas piedalīšanos, kas gan nebija klāt.

Ir vairāki liecinieki, kas izjuta pārdabiskas bailes, kad kosmosa aparāts ar lielu blīkšķi nokrita Liepājas privātmājas sētā. Uh baismīgi!

Ir arī citi satraucoši gadījumi taisni pirmajā aprīli, laikam taču pirmo reizi.

Pirmo reizi.

Es to neskatīju, bet tante teica, ka tā bija!

Pirmo reizi

Labu Dienu!

* Vai tu redzi citplanētiešus (1.aprīlis) ? NEREDZU! Bet viņi tur ir, vajag tik ticēt! 🙂

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top