Pirmie foto radari Liepājā(video)

Tas nu ir noticis …pirmais manītais foto radars Liepājā. Noteikti ir arī citi un citās vietās, bet visas jau nepiefiksēsi. Darīsim tā, kā to dara citi un citur.

Mīļākās foto radara mājvietas paziņosim cits citam, vai šeit uz e-mail –

laimisk@apollo.lv

Ieguvums, nejauši nepārkāpsim, jo zināsim aizdomīgas vietas. Uzlabosies satiksme, mūsu nauda par pārkāpumiem nenoplūdīs privātās kompānijās, kas apkalpos (kāsīs piķi) foto radarus.
Tā foto radaru būšana sit pa nerviem. Ne jau tāpēc, ka kaut kur diži steidzos un gribu apzināti pārkāpt ātrumu. Vienkārši negribas nejauši savārīt nepatikšanas.

Viens nu gan ir pilnīgi skaidrs – foto radari autovadītājus disciplinē, bet kaitina un vedina uz domām par viņa piemānīšanu. Nu tādu nevainīgu mīļu piemānīšanu. Zināma lieta, ka pastāv nejaušības faktors un rodas jautājums vai primārais būs sodīt autovadītājus, lai atpelnītu foto radaru izmaksas, vai rūpēties par satiksmes drošību, kas ne vienmēr ir viens un tas pats.

Piemēram, par neuzmanības dēļ nedaudz pārsniegtu ātrumu (jeb par pirmo pārkāpumu) autovadītāju varētu sākotnēji brīdināt, atsūtot vēstuli bez soda nomaksas kvīts.

Bet ne jau tas ir primārais Zivtiņa kungam un poličiem….kā var nesodīt un neņemt naudu, kā ?

.

Par aktivitātēm un karti, kur būs radaru novietošanas vietas

>>>ŠEIT < < <

ATCERIES KOPĪGI VEIDOJOT KARTI IEGŪS VISI. (policistu kungi arī, jo nebūs jāliek radari – visi ievēros noteikto ātruma limitu) 🙂

Liepajas fotoradar

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *