Pirmie aresti saistībā ar 13.janvāri.

Pirmie aresti …

Apcietinājums 1975.gadā dzimušajam bezdarbniekam Ingum Zaharčenokam piemērots kā drošības līdzeklis. Minētajam vīrietim tiek inkriminēta arī policijas transporta bojāšana, taču viņš savu vainu neatzīstot.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Aizdomās turamais nenoliedz, ka 13.janvāra vakarā bijis Vecrīgā, taču minēto nekārtību izraisīšanā viņš neesot piedalījies.

Zaharčenoks tiek turēts aizdomās par noziedzīga nodarījuma pastrādāšanu, kas kvalificējams pēc Krimināllikuma 225.panta – par masu nekārtību organizēšanu, ja tās saistītas ar grautiņiem, postījumiem, dedzināšanu, mantas iznīcināšanu vai ar vardarbību pret personu, vai ar pretošanos varas pārstāvjiem un par aktīvu piedalīšanos masu nekārtībās, ja izraisītas iepriekšminētās sekas.

Saskaņā ar šo likuma pantu vainīgās personas var tikt sodītas ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem.

iks lūgs apcietināt vēl vairākas personas, kas aizturētas saistībā ar 13.janvāra nekārtībām. Šodien tiesa visas dienas garumā paredzējusi vērtēt apcietinājuma nepieciešamību vēl vismaz sešām šajā sakarā aizturētajām personām.
Policija ir aicinājusi masu saziņas līdzekļus iesniegt nofilmētos un nofotografētos materiālus, lai rūpīgi tos izpētītu un mēģinātu noskaidrot visus grautiņā iesaistītos.

balzama-veikals

3196461984_602be8bd3d1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *