Pirmie apkures sezonas upuri.

Pirmie apkures sezonas upuri.
Liepājā 22.oktobrī dažas minūtes pirms pieciem no rīta Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz T.Breikša ielu 13 – kur vienā no dzīvokļiem esot plīsis apkures radiators un aiz dzīvokļa durvīm vaidot vīrietis.

Kad likumsargi ieradušies notikuma vietā, vīrietis uz policijas darbinieku klauvēšanu un zvanīšanu nav atsaucies, informēja Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Durvis kopā ar namu pārvaldes darbiniekiem atvērtas.

Izrādījies, ka vīrietis atrodas līdz potītēm ūdenī – viņš bija applaucējis kājas. Nekavējoties izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, kuri 1941.gadā dzimušo vīrieti nogādājuši slimnīcā.
Namu pārvaldes “Jaunliepāja” avārijas dienestā trešdien uzzinājām, ka tūlīt pēc negadījuma sistēma atvienota. Vakar notikuši remontdarbi.

Namu pārvaldes “Jaunliepāja” siltumtehniķis Edgars Krauklis pastāstīja, ka dzīvoklis, kurā notikusi nelaime, ir privatizēts.

Plīsis vecs čuguna radiators, kas, visticamāk, savu laiku nokalpojis. Secinājums ir viens…slikti strādā namu pārvalde, vajadzēja namus apsekot un novērst šādas varbūtējās avārijas.

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

vienpatsmit − 10 =

Atgriezties uz augšu