Pirmais hibrīda auto pasaulē, Porsche ar senu vēsturi

Izrādās, ka hibrīda auto ir ar senu vēsturi.

Kompānija “Porsche” nebeidz iepriecināt brenda cienītājus ar jauniem un dažādiem jaunumiem, kas liek nosaukumam “Porsche” skanēt ar jaunu sparu.

Hibrīda auto un “Porsche”.

Interesanti, ka dažādos kontekstos un publikai piesaistošā  izpildījumā. Tā šoreiz ir radīta unikāla hibrīd auto precīza kopija, ko pirmo reizi ir skatījuši auto cienītāji tālajā 1900.gadā.

Nepārprotami, tas ir vectētiņš vai auto ar skaistu vēsturi.

Kompānija šo rekonstruēto auto ir izlikusi apskatei savā muzejā, kā pirmo automobili ar hibrīda pievadu.

Pie šā auto radīšanas kompānijas restauratori pūlējās veselus četrus gadus. Lai atjaunotais hibrīda auto sakristu ar oriģinālu par visiem 100% bija nepieciešama no jauna apgūt seno 1900. gada izgatavošanas tehnoloģiju īpatnību.

Automobilim ir uzstādīts elektroģenerators, ko darbina benzīna dzinējs un kuri ir apvienoti kopā vienā veselā blokā.  Strāva, ko ražo ģenerators tiek padota uz akumulatoru un diviem elektromotoriem, kas tad arī virza automobili uz priekšu.

Jāatzīmē, ka akumulatora svars ir 816.5 kg, bet elektrodzinēji ir izvietoti priekšējos riteņos, kas padara šī pirmā pasaulē hibrīda vadīšanu par grūtu nodarbi.

Uz priekšējo riteņu asi sanāk 1160 kg noslogojums un grozīt stūri, bez stūres pastiprinātāja, ir spēkavīra cienīga nodarbe.

hibrīda auto

“Porsche” atjaunotā auto nosaukums ir “Semper Vivus”un auto tika atjaunots no rasējumiem un skicēm, kuru radīšanā un ideju ģenerēšanā roku un savu radošo prātu bija pielicis pats firmas radītājs Ferdinands Porše 1900.gadā.

Automobiļa oficiālā debija notiks “Porsche” muzejā, kā arī tika veikti demonstrējuma auto braucieni plašākai publikai.

hibrīda auto

Ja paveicas, vari doties uz ” Porsche” muzeju un klātienē apskatīt vectētiņu, kas ir pirmais hibrīda auto pasaulē. Citādi pārdos privātai kolekcijai! Ja jau nav pārdevuši. Nu ziniet, franči ir franči!

hibrīda auto

Semper Vivus-Porsche Hybrid tiek izlikts muzejā vispārējai apskatei

 

hibrīda auto

Ir veikti pirmie testa braucieni.

 

hibrīda auto

Pirmais hibrīddzinēja idejas izpildījums no Porsche

 

hibrīda auto

Tā lūk! Jau no seniem laikiem ir sācies hibrīda auto ceļš pie pircējiem!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top