Pirmais Apple, tiek pārdots pats pirmais Apple dators, par lielu naudu

Pirmais Apple dators.

Apple pirmais personālais dators, kas tika izlaists 1976. gadā, tiek pārdots izsolē. Viss sākās ar diviem Stīvs, vienu garāžu un “Apple Computer 1”, ko biežāk dēvē par Apple-1. Apple-1 datorus izstrādāja Stīvs Vozņaks, un Stīvs Džobss.

Pirmais Apple, atšķiras no daudziem Apple-1 modeļiem, kas periodiski parādās vietnē eBay. Tos iegādājas zīmola fani, šis dators ir “izņēmums” un pilnībā funkcionējošā stāvoklī.

Pirmais Apple

Apple-1 tika veikts plašs autentifikācijas, atjaunošanas un novērtēšanas process, ko veica viens no izcilākajiem ekspertiem šajā jomā. Pārbaudīja visus komponentus un izveidoja pilnu Apple-1 stāvokļa ziņojumu.

Turklāt šajā Apple-1 ir pievienoti visi nepieciešamie piederumi.  Korpuss ir izgatavots no “Koa” koka. Dators tiek piegādāts oriģinālajā kastē, ko parakstījis Apple līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks.

Pirmais Apple ir unikāls.

Zīmīgi, ka no 200 saražotajiem pirmās paaudzes Apple datoriem 50 tika pārdoti caur ByteShop. Starp citu, bez pilna aprīkojuma!

Šī pieeja prasīja klientiem aprīkot datoru ar tastatūru, monitoru, barošanas bloku un, protams, korpusu. No tiem tikai seši saņēma “Koa” korpusu.

Pirmais Apple

Izsolē nodotajam Apple-1 ir bijuši tikai divi īpašnieki. Datoru sākotnēji iegādājās elektronikas profesors “Chaffee” koledžā, Kalifornijā.

Pēc tam to pārdeva savam studentam 1977. gadā. Apple-1 ir izgājis cauri autentifikācijas, atkopšanas un novērtēšanas procesam.

“Apple-1 komplektācijā ir iekļauta profesionālā autentifikācijas un stāvokļa pārskata un dzīves cikla pārbaudes DVD kopija.

Šis dators tiks iekļauts oficiālajā Apple-1 datoru reģistrā ar nosaukumu “Chaffey College Apple-1, ”- teikts partijas aprakstā.

Līdz šim Apple-1 ir iesniegts tikai viens piedāvājums USD 200 000 apmērā. Paredzamā galīgā cena svārstās no USD 400 000 līdz USD 600 000.

  1. gadā Apple atzīmē 45. dzimšanas dienu. Pasaulē lielākā tehnoloģiju kompānija šobrīd tiek novērtēta triljonu dolāru robežās.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Pirmais Apple, tiek pārdots pats pirmais Apple dators, par lielu naudu

  • .
    .

    Nu re , jau ir pārdots par $500 000.

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *