Pietiek zagt un laupīt…!

Cik var saprast no simts gudrajām galvām un ar “Vienotību” spicē…Latvijā naudas nav un nebūs. Ar lielām grūtībām tika panākta vienošanās par papildu konsolidācijas pasākumiem 27 miljonu latu apmērā, taču aizdevēji pieprasa budžetu konsolidēt par 50 miljoniem latu.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Ko… nu ?

Dombrovskis ar finansu ministru radis iet pa to vieglāko ceļu. Jāņem no tiem , kas nesitīs pa šnobeļiem.  To… ka pirmsvēlēšanu runās tika solīts nelaupīt un nezagt no pensionāriem un sociāli neaizsargātiem…aizmirsies.

Par taisnīgāku attieksmi uz apzogamo situāciju valstī iestājas tik viena partija un tā pati Lemberga gribas pildītāja.

ZZS joprojām kategoriski iestājas pret jebkādu līdzekļu samazināšanu sociālajā budžetā un tā vietā rosina papildu budžeta konsolidācijai nepieciešamo summu meklēt “ēnu ekonomikā”.melis

Man ir pilnīgi skaidrs, ka parlamentam jāatkāpjas, jo tas melo un zog acīs skatīdamies, jo pašreizējais sasaukums taču nāca ar solījumu neaizskart pensijas.
Ja deputāti un premjers Valdis Dombrovskis pilnīgi nepilda pirmsvēlēšanu solījumus viņiem ir ar kaunu jāatkāpjas un jādot iespēju strādāt godīgākiem cilvēkiem

Ja cilvēki netic valstij, tad par tās raizēm viņiem būs nospļauties, jo par viņu problēmām tāpat neviens neinteresējas un vēl ņem un apzog.

Kā šādu valsti var atbalstīt?

Tas nozīmē, ka valsts nav. Tas nozīmē, ka valdības nav. Ir tikai vienas zāles izejai no parādu sloga…. palielināt ieņēmumus valstī strādājot uz attīstību…nevis piekopjot laupīšanas un zagšanas taktiku…
Vai tad nē … V. Dombrovski.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *