Pieteikties Ziemassvētku tirdziņam, Liepājā.

 

 

Tiek aicināti pieteikties Ziemassvētku tirdziņam Kungu ielas radošajā kvartālā.

2014.gada 21.decembrī Liepājas Latviešu biedrības nams rīkos Ziemas saulgriežu pasākumu Kungu ielas radošajā kvartālā, kura ietvaros notiks Ziemassvētku tirdziņš.

Lai liepājniekiem sniegtu iespēju izvēlēties un iegādāties cienastu svētku galdam, dāvanas tuviniekiem vai iepriecināt pašiem sevi, tiek aicināti pieteikties tirgotāji.

Ziemas saulgrieži ir laiks, kad cilvēku prāti un domas kļūst gaišas, jo arī dabā gaisma uzvar tumsu un dienas kļūst garākas.

Lai arī mēs, tāpat kā senie latvieši, rūpīgi sagatavotos Ziemas saulgriežu atnākšanai, piedāvāsim plašu produktu sortimentu tirdziņa apmeklētājiem, lai ir gan ko celt svētku galdā.

Pats galvenais iepriecināt savus tuvākos ar radošām un skaistām dāvanām, gan ielīksmotu savu sirdi svētkiem.

Ziemassvētku tirdziņa piedāvājuma klāstā būs amatnieku darinājumi, rokdarbu izstrādājumi, suvenīri, vietējo mājražotāju sarūpētie gardumi svētku galdam.

Ziemassvētku

Tirdziņš būs lieliska iespēja ikvienam iegādāties Ziemassvētku tematikai atbilstošus izstrādājumus un jaukas svētku dāvanas.

Ziemassvētku tirdziņā tiek aicināti pieteikties mājražotāji, amatnieki un citi tirgotāji.

Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Madarai Pūķei pa tālr. 63421670 vai mob.tālr. 26371671 līdz 15.decembrim.

Liepājas Latviešu biedrības nams
Kultūras projektu vadītāja
Terēze Fuglica

No savas puses novēlu vērtīgus un galvenais no sirds izvēlētus Ziemassvētku pirkumus! Lai, Ziemassvētku tirdziņam, izdodas!

Arī es tur būšu, piparkūkas pirkšu, saldumus un rotas!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top