Pieteikšanās dārzkopju svētkiem.

 

 

Sākas pieteikšanās dārzkopju svētkiem „Pavasaris ziedos”.

Līdz 9. maijam Latvijas stādu un ziedu audzētāji, dārza dizaina un citu dārzam noderīgu lietu tirgotāji aicināti pieteikt savu dalību dārzkopju svētkiem „Pavasaris ziedos”, kas notiks 18. maijā Liepājā, Rožu laukumā.

„Pavasaris ziedos” organizē Liepājas Latviešu biedrības nams sadarbībā ar Latvijas lielākajām stādaudzētavām.

Šajos svētkos, placis pie Liepājas Latviešu biedrības nama kļūs par satikšanās vietu stādu audzētājiem un dārzu mīļotājiem.

Plašā sortimentā būs atrodami visdažādākie stādāmie materiāli, dekoratīvie elementi dārzam, augsnes bagātinātāji un dārza inventārs.

Šie svētki ir kļuvuši par tradīciju un gaidītu pavasara notikumu katrā mājsaimniecībā.
Uz pasākumu ir aicināti gan Latvijā lielākie un atpazīstamākie stādaudzētāju uzņēmumi, gan individuālie stādu audzētāji no Rīgas, Tukuma, Ventspils, Liepājas, Bauskas un citiem Latvijas reģioniem.

Kā arī aicināti pieteikties amatu meistari, kuri strādā ar visdažādākajām tehnikām un materiāliem.

dārzkopju

Katru gadu dārznieki pārsteidz ar jaunu, vēl neredzētu augu šķirņu piedāvājumu.

Liepājas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs izdevība iegādāties augststumbru rozes, rododendrus, dekoratīvo lapu krūmus, viengadīgo un daudzgadīgo ziedu stādus, dažādus vīteņaugus, mūžzaļos un citus augus, kuri piemēroti mūsu klimatiskajiem apstākļiem un izaudzēti tepat Latvijā.

Dalībnieku pieteikšanās pa tālruni 634 21670, mob. tālr. 26371671 vai rakstot uz e-pastu: madara.puke@inbox.lv, (kontaktpersona Madara Pūķe) norādot dalībnieka nosaukumu, sortimentu, nepieciešamo tirdzniecības platību un kontaktinformāciju.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Pieteikšanās dārzkopju svētkiem.”

  1. piter saka:

    Nu tad braucam, jo

    18.martā, Liepājas 389. dzimšanas dienā, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedriskajā transportā – pilsētas maršruta autobusos un tramvajos – varēs braukt bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top