Pieredze, potenciāla partnere bārā vai dzeramā izvēle

Partnere  patīkama laika pavadīšanai.

Partnere mēdz saukties arī par draudzeni, bet ja Tu tikai ar viņu iepazinies un pie tam vēl bārā. Tad, partnere, itin bieži kļūst par iedzeršanas kompanjonu. Nolēmu dalīties pieredzē.  Zinu, ka šāda pieredze Tev var noderēt.

Praktiski tas ir tests, ko Tu vari izmantot lai noskaidrotu jaunās partneres- draudzenes raksturu un patieso seju.

Vari, protams, neticēt ! Par šādu pieredzes testu, bet kas zin un ja palīdz noskaidrot būtisko? Tātad, sāksim izprašņāt potenciālo partneri. Tu paprasi meitenei , draudzenei vai paziņai, ko nupat esi iepazinis.

Zaķīt, kaķīt, meitenīt, kundze- KO DZERSIET? Ko varu piedāvāt?

Ja viņa atbild…

Šampānieti– esi drošs, ka viņa ir nenopietna koķete, grib iziet pie vīra un dot priekšroku vecākam naudīgam vīrietim. Ātri piedzeras un bieži liks „ragus” savam vīram.

Vodku– sieviete ar stingru raksturu,valdonīga un neslēpj no tevis ko grib un kāpēc. Piedzeras lēni. Tur vīru zem savas „tupeles”

Konjaku– sievietes , kas slēpj  savus gadus (grib būt jaunākas). Ļoti dvēselīgas būtnes un ilgojas pēc drauga pleca. Ja Tu to sapratīsi, viņa Tevi mīlēs mūžīgi. Piedzeras ātri. Ir uzticīga vīram.

Viskiju– sieviete bez kompleksiem, kas zina savu vērtību. Piedzeras ātri un parasti sāk neadekvāti uzvesties. Negrib atcerēties savas kļūdas. Pret vīru izturas, kā pret kolēģi.

Tekilu– sieviete ir ļoti ekstravaganta, kas sagādās vairāk nepatikšanu nekā biji gaidījis. Ātri piedzeras. Ar šo eksemplāru kopdzīve nav iespējama.

Rums sajaukts ar kolu– sieviete , kas mīl eksperimentēt, dzīvē arī ! Ja patīk asi mirkļi dzīvē….vari riskēt. Jebkurā gadījumā garlaicīgi nebūs. Piekritīs sek…am četratā.

Džins ar toniku– mazliet pamuļķa radījumi. Grib izlikties gudras, bet vienmēr visu putro, jo līdz galam neko neprot un nezina. Ātri piedzeras. No rīta neko neatceras. Tendence kļūt par alkoholiķi.

Sarkanvīns– kaislīgas un emocionālas. No pirmā skata liekas atturīgas, bet būtībā nevaldāmas kaķes. Nekad nepiedzeras, bet gaida no vīrieša daudz (gultā). Var būt laba sieva , ja lietosi… viagru.

Baltvīns– ļoti piesardzīgas un lepnas. Nekad nepiedzeras, prot uzvesties. Nepieļauj nekādu vaļību. Ļoti uztraucas, kā viņu vērtē citi. Auksta ar  aprēķinu sieviete.

Liķieri- sieviete mājsaimniece. Mīl gatavot un var lutināt vīru. Bieži runā muļķības, bet tas nav uzkrītoši. Mīl dārgas dāvanas. Der par sievu.

Alus– sievietes bez jebkādām pretenzijām. Feministes ar lielo burtu. Var būt labs draugs un tikai. Neiederas kopdzīvē. Kolektīvā savs „puisis”.

partnere

Domāju, ka šis un tas, Tev var noderēt!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *