Piedalies ballē, Kļavlapu zeltainā dejā, Liepājā.

 

 

Notver rudens sajūtas ballē “Kļavlapu zeltainā dejā” Liepājas Latviešu biedrības namā.

18.oktobrī plkst. 20.00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz balli “Kļavlapu zeltainā dejā”.

Līdz ar rudenīgu melanholisku noskaņu sirdīs, koši sārtām rudens lapām un stiprākām vēja čalām koku galotnēs, Biedrības nams pirmo reizi balles viesiem piedāvās grupas “Pilnmēness” muzikālo programmu, kas ar savu skanējumu priecēs dejotājus un rosinās doties rudenīgā deju virpulī.

Vēl lielāku interesi skatītājos varētu izraisīt atraktīvais Bārmeņu šovs, kuru pirmo reizi uz Biedrības nama skatuves demonstrēs “Martandi” bārmeņi.

Biedrības nams jau devīto sezonu pēc liepājnieku vēlmēm rīko balles, un tās kļuvušas par tradicionālu pasākumu mūsu pilsētā.

Balles Lielajā zālē ir vienmēr ar kādu jaunu priekšnesumu, patīkamu pārsteigumu un ikviens var pavadīt vakaru jaukā, mājīgā un radošā atmosfērā, svinēt jubilejas un nozīmīgus dzīves notikumus vai vienkārši labi pavadīt laiku savu draugu, darba kolēģu un mīļoto cil vēku lokā.

Klausītāju vērtējumam, pirmo reizi uzstāsies grupa “Pilnmēness”, kas rūpēsies par balles muzikālo krāsainību un aicinās ikvienu doties kļavu lapu zeltainajā dejā.

ballē

Muzikālajā apvienībā darbojas četri jauni mūziķi. Viņu kopīgais ceļš mūzikā un “Pilnmēnesī” iet kopā jau desmit gadu, muzicējot kopā saviesīgos pasākumos un kāzās.

Savukārt par nozīmīgu posmu grupas pastāvēšanas vēsturē uzskatāma “Latvijas Šlāgeraptaujā” vismīļāko un vispopulārāko dziesmu topā iekļuvusī grupas dziesma “Vienmēr kopā”, kas noteikti skanēs arī vakara gaitā Biedrības nama balles apmeklētāju priekam.

Par vakara īpašo pārsteigumu būs parūpējušies “Martandi” bārmeņi “Biezpiens & Rozīne”, kuri demonstrēs meistarīgus un veiklus bārmeņu trikus.

Visu vasaras sezonu bārmeņi “Biezpiens & Rozīne” ar saviem šoviem ir priecējuši atpūtniekus saulainajā Ibizā un tagad būs ieradušies Liepājā, lai ienestu atraktīvus akcentus arī mūsu zeltainajā rudenī.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešuu biedrības nama kasē no 25.septembra, tālr. 634 23829.

Tiksimies Liepājas Latviešu biedrības namā pašā rudens skaistākajā laikā, lai kļavu lapu zeltainajā dejā ielīksmotu sirdis!

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras projektu vadītāja
Terēze Fuglica

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top